RolnikInfo.pl
gienek i andrzej

Słowne przepychanki na profilu Gienka i Andrzeja. Fani mają żal o jedno

14 Lipca 2021

Autor tekstu:

Magdalena Więckowska

Udostępnij:

Gienek i Andrzej inwestują energię nie tylko w prowadzenie profilu na Facebooku, ale również w rozbudowę konta na portalu YouTube.com. W sieci pojawiły się wyczekiwane przez fanów specjalne podziękowania dla darczyńców za datki na belarkę. Mimo to w komentarzach nadal nie brakuje gorzkich słów, w których niektórzy internauci nie kryją żalu, że Gienek i Andrzej są przychylnie nastawieni wobec działaczy Agrounii.

Jedna z opinii krytyków Gienka i Andrzeja wybrzmiała w następujący sposób:

- Szkoda że daliście się wciągnąć w szum medialny z Agro Unią jakby to oni zakupili za swoje pieniądze. [pis. oryg. - przyp. red.]

Krytyczna opinia czy już hejt?

Portal Rolnik Info wielokrotnie zwracał uwagę na emocje, jakie budzą wszelkie poczynania jednych z najpopularniejszych rolników w Polsce - Gienka i Andrzeja Onopiuków.

Wydarzeniem, które zostanie na długo zapamiętane zarówno przez opisywanych gospodarczy, jak i ich fanów, było uroczyste przywiezienie belarki przez działaczy Agrounii do Plutycz.

auto

Auto z impetem wjechało w ciągnik. Jedna osoba w szpitalu

CZYTAJ DALEJ

W horyzoncie omawianego zdarzenia punktami zapalnymi w przestrzeni rozmów internetowych stał się sam fakt otrzymania przez Onopiuków belarki za darmo, a także dobre relacje, jakie łączą podlaskich gospodarzy z działaczami Agrounii.

W ostatnich komentarzach na facebookowym profilu Gienka i Andrzeja możemy przeczytać m.in.:

1

Relacje Gienka i Andrzeja z Agrounią

Krytyczny komentarz na temat związku z Agrounią polubiło pięćdziesiąt sześć osób. Inni komentatorzy wskazali, że podkreślanie wdzięczności wobec Agrounii jest dla nich przykre, gdyż - jak twierdzą - belarka trafiła do Onopiuków głównie dzięki darczyńcom.

2

Niezaprzeczalnym faktem jest, że każdy z fanów Gienka i Andrzeja ma prawo do wyrażania własnej opinii na temat decyzji rolników. Ważne jest jednak, by pamiętać, że bohaterowie serialu Rolnicy. Podlasie nigdy nie umniejszali roli darczyńców w zbiórce funduszy na wymarzoną belarkę.

Na facebookowym profilu pojawił się krótki film, w którym Andrzej składa podziękowania na ręce Agrounii za pomoc w organizacji i nagłośnieniu zbiórki oraz przywiezieniu maszyny do Plutycz.

W drugiej części nagrania rolnik wyraża również wdzięczność wobec darczyńców, dzięki którym jego marzenie mogło się zrealizować.

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

  • Rolnik przyłapany na gorącym uczynku. Nielegalnie zakopał tysiące ptaków

  • W bunkrze grzybiarze znaleźli jelonka. Strażacy ruszyli na ratunek

  • Koniec słynnej marki Ursus. Sąd ogłosił upadłość spółki

Jeżeli chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@rolnikinfo.pl

Źródło: Facebook / Gienek i Andrzej

Magdalena Więckowska

Z wykształcenia muzyk, filozof i polonista. Stanowisko wydawcy i redaktora w na portalu RolnikInfo jest moim debiutem w branży dziennikarskiej, choć praca ze słowem pisanym towarzyszy mi od wielu lat.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@rolnikinfo.pl

Podobne artykuły

obornik odpady

Wieś

Wlewał toksyczne odpady do obornika. Mężczyzna został zatrzymany przez policję

Czytaj więcej >
myśliwy

Wieś

Myśliwy spadł z ambony w lesie. Rozpaczliwie wołał o pomoc

Czytaj więcej >
wypadek grzybobranie

Wieś

Tragedia na grzybobraniu. 70-latek nie wrócił już do domu

Czytaj więcej >
straż leśna

Wieś

Dolnośląskie: Straż Leśna złapała kłusownika na gorącym uczynku

Czytaj więcej >
pożar pustków żuławski

Wieś

Potężny pożar stodoły. Śmierć poniosły trzy osoby

Czytaj więcej >
chlewnia

Wieś

Warmińsko-mazurskie: dwóch mężczyzn kradło złom z nieczynnej chlewni

Czytaj więcej >