RolnikInfo.pl
Mariusz Pudzianowski

YouTube / Mariusz Pudzianowski

"Szalejemy po ulicach". Pudzian w ciągniku po mistrzowsku motywuje rolników do pracy

30 Marca 2021

Autor tekstu:

Magdalena Więckowska

Udostępnij:

Jeden z najsłynniejszych strongmanów w Polsce - Mariusz Pudzianowski - jest nie tylko sportowecem, ale także rolnikiem. Prowadzi gospodarstwo rolne we wsi Biała Rawska na Mazowszu i fragmentami swojej codzienności chętnie dzieli się z internautami na swoi

W filmie z 29 marca 2021 roku słynny siłacz udokumentował jazdę swoim niebieskim ciągnikiem i w dziarskich słowach motywował fanów do ciężkiej pracy. 

- Brać się do roboty, bo samo się nic nie zrobi!

Pudzian szaleje w ciągniku

Mariusz Pudzianowski, znany również jako Pudzian, jest człowiekiem-orkiestrą: zawodowo zajmuje się nie tylko sportem, ale także rolnictwem, prowadzi firmę transportową, nieobce są mu także konkursy taneczne i występy w telewizji.

Sportowiec prowadzi bardzo aktywny tryb życia, co nie przeszkadza mu w doglądaniu swoich pól we wsi Biała Rawska na Mazowszu. Jeszcze w poprzednim sezonie Pudzian publikował na portalu YouTube filmiki ukazujące jego pracę kombajnem podczas żniw.

Zapraszamy do obejrzenia naszego najnowszego materiału wideo:

[EMBED-5]

W najnowszym wideo fani Mariusza Pudzianowskiego mogli znowu zobaczyć go w rolniczej wersji: strongman prowadził swój niebieski traktor i - jak można było wywnioskować - był w trakcie pracy.

- Szósta rano wstało się, pobiegało się troszeczkę, od razu dłuższy dzień - stwierdził Pudzian. - A teraz chłopaki mnie zagonili dzisiaj na ciągnik parę maszyn pozaprowadzać. Tak jak widać, szalejemy po ulicach niebieską strzałą - dodał, śmiejąc się.

Motywacja do pracy

- A kto powiedział, że będzie lekko? Trzeba coś porobić i wieczorkiem znowu, jak ja to mówię, na rehabilitację czynną - powiedział Pudzian tajemniczo. Okazało się, że sportowiec ma problemy z nogą.

- Lekarz mówi: Mariusz, nie masz prawa nic robić - Pudzian zacytował medyka, po czym odpowiedział w znanym sobie tonie: - Dobra, dobra, nie będę robił. To, że noga boli, to nie znaczy, że druga jest niesprawna.

Na koniec dodał:

- Miłego dnia, moi drodzy, i brać się do roboty, bo samo się nic nie zrobi!

Z pewnością wszyscy rolnicy w pełni rozumieją zdeterminowaną postawę Mariusza Pudzianowskiego oraz gotowość do pracy niezależnie od okoliczności. Deklaracja sportowca wskazuje, że doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że praca w gospodarstwie nie może nigdy czekać.

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

źródło: YouTube / Mariusz Pudzianowski

Podobne artykuły

emilka

Wieś

Fani Emilki zaskoczeni nową wiadomością. W "Rolnicy. Podlasie" pojawi się nowa bohaterka

Czytaj więcej >
pożar

Wieś

Awaria kombajnu. Sześć hektarów zboża poszło z dymem

Czytaj więcej >
gienek rolnicy podlasie

Wieś

"Rolnicy. Podlasie": Gienek trafił do szpitala. Przerwano nagrania

Czytaj więcej >

Wieś

Pracował kombajnem po 22:00. Sąsiedzi z miasta zadzwonili po policję

Czytaj więcej >
śmieci

Wieś

Zostawił stertę śmieci na łące rolnika. Zdradził go mały szczegół

Czytaj więcej >
odrolnienie

Wieś

Rolniczka chce zablokować odrolnienie ziemi. Zaskakujący powód

Czytaj więcej >