Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Wieś > Andrzej otrzymał prezent od sponsora. "Dziewczynę też trzeba będzie przywieźć"
Magdalena Więckowska
Magdalena Więckowska 19.03.2022 02:43

Andrzej otrzymał prezent od sponsora. "Dziewczynę też trzeba będzie przywieźć"

andrzej rolnicy podlasie
Youtube.com / Gienek i Andrzej Plutycze

Kanał Gienka i Andrzeja znanych z serialu Rolnicy. Podlasie tętni życiem nie tylko dzięki kolejnym filmom, ale również emocjonalnym reakcjom fanów. W ostatnim czasie Onopiukowie pokazali nowy ładowacz czołowy, jaki otrzymali od sponsora.

Do gospodarstwa w Plutyczach przyjechali pracownicy firmy Fagros spod Poznania, którzy zamontowali ładowacz na ciągniku Andrzeja. Internauci skomentowali film w dosadny sposób, mówiąc m.in.:

- Idąc tym tropem to dziewczynę też trzeba będzie Andrzejkowi przywieźć.

Andrzej z Rolnicy. Podlasie otrzymał prezent od sponsora

Popularność Gienka i Andrzeja znanych z serialu Rolnicy. Podlasie jest systematycznie monetyzowana m.in. za pośrednictwem coraz lepiej funkcjonującego kanału na portalu YouTube.com.

Rolnicy regularnie zamieszczają tam filmy, w których przedstawiają swoją współpracę z m.in. zakładem dentystycznym z Bielska Podlaskiego, czy firmą sprzedającą sprzęt rolniczy z Wielkopolski.

Pod koniec sierpnia Onopiukowie otrzymali od sponsora - firmy Fagros - ładowacz czołowy. Pracownicy firmy Insemica Partner przyjechali do Plutycz z samego rana, by zamontować sprzęt na Ursusie Andrzeja.

Reakcja internautów

Nowy ładowacz czołowy został wypróbowany na polu, gdzie sprawował się bez zarzutów. Andrzej i przybyli na miejsce pracownicy firmy z Wielkopolski nie kryli zadowolenia.

Pod filmem na kanale Gienka i Andrzeja pojawiło się wiele komentarzy internautów bacznie śledzących losy ulubionych rolników z Podlasia.

Niestety nie we wszystkich komentarzach można było przeczytać słowa, w których internauci podzielali radość Onopiuków z nowego sprzętu. Widzowie wytknęli Andrzejowi, że przed kamerą nie podziękował sponsorowi za prezent.

>

Inny komentator dodał:

>

Czy internauci oceniają Andrzeja zbyt surowo? By móc samodzielnie ocenić sytuację, warto obejrzeć film na kanale Gienka i Andrzeja, który znajduje się pod >TYM< linkiem.

Artykuły polecane przez redakcję Rolnik Info:

Jeżeli chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]

Źródło: Gienek i Andrzej Plutycze / YouTube.com