andrzej rolnicy podlasie
Rolnik Info - materiały własne
Autor Magdalena Więckowska - 28 Kwietnia 2021

Andrzej przedstawi ojcu kogoś ważnego. "Ktoś, na kogo Gienek czekał od dawna"

Gienek i Andrzej Onopiukowie dzięki udziałowi w kultowym serialu "Rolnicy. Podlasie" stali się jednymi z najbardziej rozpoznawalnych twarzy Podlasia. Nie dziwi zatem, że ich fani z chęcią śledzą ich losy również na facebookowym profilu. W nowym wpisie rolnicy pochwalili się nowym niebieskim byczkiem. To jednak nie koniec nadchodzących nowości.

Jak się okazuje, Andrzej ma wkrótce przedstawić Gienkowi kogoś, na kogo jego ojciec czekał od dawna. Wedle zapowiedzi, fani odkryją tę tajemnicę dopiero pod koniec tygodnia.

Ktoś, na kogo Gienek czekał od dawna

Gienek i Andrzej są wielkimi miłośnikami zwierząt. W swoim gospodarstwie mają nie tylko psy i drób, ale również słynne niebieskie krowy i konie zimnokrwiste.

Tym razem na facebookowym profilu Gienka i Andrzeja Onopiuków możemy podziwiać małego niebieskiego byczka. Nie trzeba dodawać, że ta rasa bydła o niespotykanym kolorze sierści jest oczkiem w głowie gwiazd serialu Rolnicy. Podlasie.

We wpisie, który pojawił się w mediach społecznościowych, możemy przeczytać tajemnicze słowa:

Kierowca ciągnika zatrzymany. Dopuścił się więcej niż jednego wykroczeniaKierowca ciągnika zatrzymany. Dopuścił się więcej niż jednego wykroczeniaCzytaj dalej

Zapraszamy do obejrzenia naszego najnowszego materiału wideo:

- A w piątek przedstawię Wam Kogoś na Kogo Gienek czekał od dawna [pis. oryg.]

Czy jednak istnieją podstawy, by sądzić, że ta zagadkowa postać będzie kolejnym zwierzęcym mieszkańcem gospodarstwa w Plutyczach? Rolnicy z Podlasia milczą, a ciekawość fanów rośnie.

Tajemniczy wpis

Kim jest ktoś, na kogo Gienek czekał od dawna? Fani, którzy wiernie śledzą losy Gienka i Andrzeja Onopiuków w serialu Rolnicy. Podlasie i w mediach społecznościowych, mogą podejrzewać, że Andrzej chce przedstawić ojcu wybrankę swojego serca.

Z drugiej strony istnieje cień podejrzeń, iż nowa postać to kolejne zwierzę, które dołączy do inwentarza podlaskich rolników.

Warto podkreślić, że sam Andrzej mówił, iż pomyśli o poważnym związku dopiero w momencie, gdy wybuduje w domu łazienkę. Być może jednak pewne plany uległy zmianie?

Na obecną chwilę trudno wyrokować - na wyjaśnienie znaczenia tajemniczego wpisu rolników z Podlasia będziemy musieli poczekać do końca tygodnia.

rolnicy

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Jeżeli chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@rolnikinfo.pl

Źródło: Facebook / Gienek i Andrzej

Następny artykuł