RolnikInfo.pl
Gienek i Andrzej

Rolnik Info - materiały własne

Gienek i Andrzej znikają z gospodarstwa. Niecodzienny powód

27 Maja 2021

Autor tekstu:

Magdalena Więckowska

Udostępnij:

Gienek i Andrzej Onopiukowie, znani z popularnego serialu "Rolnicy. Podlasie", są codziennie odwiedzani przez rzesze fanów w swoim gospodarstwie. Niestety, wiele osób - pomimo apeli Andrzeja - przywozi ze sobą trunki alkoholowe i zakłóca spokój rolników. W ostatnim czasie na profilu Onopiuków pojawiła się informacja, że znikają z gospodarstwa na dwa dni.

Rolnicy będą nieobecni w Plutyczach w sobotę i niedzielę (29-30.05), ponieważ wtedy swoje urodziny obchodzi Gienek. Podejrzewa się jednak, że w rzeczywistości Onopiukowie chcą uniknąć licznych wizyt gości, którzy przywożą alkohol. 

Gienek i Andrzej znikają z Plutycz na dwa dni

Jeszcze niedawno na oficjalnym facebookowym profilu Gienka i Andrzeja z Plutycz widniał wpis, który informował o tym, że senior rodu Onopiuków obchodzi pod koniec maja swoje urodziny.

Obecnie po poście nie ma ani śladu - czy powodem jest obawa rolników przed zbyt licznymi wizytami gości?

Zamiast tego na Facebooku możemy przeczytać informację, iż Andrzej i Gienek będą pracowali nad nagraniami do serialu Rolnicy. Podlasie poza Plutyczami - z tego względu ostrzegli fanów o swojej nieobecności w sobotę i niedzielę - 29. i 30. maja 2021 roku. Czy jednak fani wierzą, że jest to rzeczywisty powód ich nieobecności? Na to pytanie odpowiedzi brak. 

Zapraszamy do obejrzenia naszego najnowszego materiału wideo:

[EMBED-8]

Pod wpisem pojawiło się wiele komentarzy, wśród których pojawiały się stwierdzenia, iż okoliczni mieszkańcy choć na chwilę odpoczną od gości, którzy przyjeżdżają do Plutycz.

Istnieją również podejrzenia, że nieobecność rolników w gospodarstwie spowodowana jest nie tyle samą pracą nad serialem, ile obawą przed przywożonym przez gości alkoholem.

Słowa komentatorów

W sieci coraz częściej można przeczytać wypowiedzi osób, które mieszkają w okolicy Gienka i Andrzeja - podkreślają oni, że odwiedziny dziesiątek (a może nawet setek) osób w maleńkiej wsi jest niezwykle uciążliwe.

Co więcej, pojawiają się głosy, że na podwórku Gienka i Andrzeja spożywa się duże ilości alkoholu. Sami rolnicy nie zdementowali tego typu komentarzy, jednakże Andrzej wielokrotnie apelował do fanów o to, by powstrzymali się przed przywożeniem napojów alkoholowych w ramach prezentów.

Wśród komentarzy pod postem Gienka i Andrzeja możemy przeczytać następujące wypowiedzi: 

W oryginalnym poście na profilu Gienka i Andrzeja możemy natomiast przeczytać: 

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Jeżeli c**hcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@rolnikinfo.pl**

Źródło: Facebook / Gienek i Andrzej

Magdalena Więckowska

Z wykształcenia muzyk, filozof i polonista. Stanowisko wydawcy i redaktora w na portalu RolnikInfo jest moim debiutem w branży dziennikarskiej, choć praca ze słowem pisanym towarzyszy mi od wielu lat.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@rolnikinfo.pl

Podobne artykuły

pożar stodoła

Wieś

Potężny pożar stodoły. Rolnicy wspomogli strażaków

Czytaj więcej >
obornik odpady

Wieś

Wlewał toksyczne odpady do obornika. Mężczyzna został zatrzymany przez policję

Czytaj więcej >
myśliwy

Wieś

Myśliwy spadł z ambony w lesie. Rozpaczliwie wołał o pomoc

Czytaj więcej >
wypadek grzybobranie

Wieś

Tragedia na grzybobraniu. 70-latek nie wrócił już do domu

Czytaj więcej >
straż leśna

Wieś

Dolnośląskie: Straż Leśna złapała kłusownika na gorącym uczynku

Czytaj więcej >
pożar pustków żuławski

Wieś

Potężny pożar stodoły. Śmierć poniosły trzy osoby

Czytaj więcej >