Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Wieś > Gienek i Andrzej znikają z gospodarstwa. Niecodzienny powód
Magdalena Więckowska
Magdalena Więckowska 19.03.2022 02:37

Gienek i Andrzej znikają z gospodarstwa. Niecodzienny powód

Gienek i Andrzej
Rolnik Info - materiały własne

Rolnicy będą nieobecni w Plutyczach w sobotę i niedzielę (29-30.05), ponieważ wtedy swoje urodziny obchodzi Gienek. Podejrzewa się jednak, że w rzeczywistości Onopiukowie chcą uniknąć licznych wizyt gości, którzy przywożą alkohol. 

Gienek i Andrzej znikają z Plutycz na dwa dni

Jeszcze niedawno na oficjalnym facebookowym profilu Gienka i Andrzeja z Plutycz widniał wpis, który informował o tym, że senior rodu Onopiuków obchodzi pod koniec maja swoje urodziny.

Obecnie po poście nie ma ani śladu - czy powodem jest obawa rolników przed zbyt licznymi wizytami gości?

Zamiast tego na Facebooku możemy przeczytać informację, iż Andrzej i Gienek będą pracowali nad nagraniami do serialu Rolnicy. Podlasie poza Plutyczami - z tego względu ostrzegli fanów o swojej nieobecności w sobotę i niedzielę - 29. i 30. maja 2021 roku. Czy jednak fani wierzą, że jest to rzeczywisty powód ich nieobecności? Na to pytanie odpowiedzi brak. 

Zapraszamy do obejrzenia naszego najnowszego materiału wideo:

[EMBED-8]

Pod wpisem pojawiło się wiele komentarzy, wśród których pojawiały się stwierdzenia, iż okoliczni mieszkańcy choć na chwilę odpoczną od gości, którzy przyjeżdżają do Plutycz.

Istnieją również podejrzenia, że nieobecność rolników w gospodarstwie spowodowana jest nie tyle samą pracą nad serialem, ile obawą przed przywożonym przez gości alkoholem.

Słowa komentatorów

W sieci coraz częściej można przeczytać wypowiedzi osób, które mieszkają w okolicy Gienka i Andrzeja - podkreślają oni, że odwiedziny dziesiątek (a może nawet setek) osób w maleńkiej wsi jest niezwykle uciążliwe.

Co więcej, pojawiają się głosy, że na podwórku Gienka i Andrzeja spożywa się duże ilości alkoholu. Sami rolnicy nie zdementowali tego typu komentarzy, jednakże Andrzej wielokrotnie apelował do fanów o to, by powstrzymali się przed przywożeniem napojów alkoholowych w ramach prezentów.

Wśród komentarzy pod postem Gienka i Andrzeja możemy przeczytać następujące wypowiedzi: 

W oryginalnym poście na profilu Gienka i Andrzeja możemy natomiast przeczytać: 

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Jeżeli c**hcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]**

Źródło: Facebook / Gienek i Andrzej