Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Wiadomości > Koszmarne odkrycie w zbożu. Przypadkowi świadkowie zaalarmowali służby
Magdalena Więckowska
Magdalena Więckowska 19.03.2022 02:41

Koszmarne odkrycie w zbożu. Przypadkowi świadkowie zaalarmowali służby

odkrycie
unsplash.com / fot. Sven Owsianowski

W Bąblinie na terenie województwa wielkopolskiego doszło do makabrycznego odkrycia: grupa ludzi jadąca samochodem dostrzegła na polu zwłoki mężczyzny.

Przypadkowi świadkowie natychmiast poinformowali o dramatycznym zdarzeniu lokalne służby. Wedle nieoficjalnych informacji mężczyzna kilka dni przed śmiercią wyszedł ze szpitala.

Porażające odkrycie wśród łanów zbóż

Choć pola nie bez powodu kojarzą się zazwyczaj ze spokojem i pięknem, to obraz, który zobaczyli przypadkowi świadkowie w Bąblinie (gm. Oborniki) z pewnością pozostanie w ich wspomnieniach do końca życia.

Grupa osób jadąca samochodem w pewnym momencie zobaczyła niepokojący widok na jednym z mijanych pól: okazało się, że w zbożu leży mężczyzna nie dający oznak życia.

Wkrótce okazało się, że znaleziony mężczyzna nie żyje. Jak przekazuje portal o2.pl, ciało człowieka znajdowało się w pobliżu drogi prowadzącej do pobliskiego lasu.

Przypadkowi świadkowie przerwali podróż samochodem i bez wahania poinformowali o makabrycznym odkryciu lokalne służby.

Akcja służb na polu

Na miejscu pojawił się patrol policji z Obornik i zespół ratownictwa medycznego. Służby potwierdziły, że leżący na polu mężczyzna nie żyje.

Wedle nieoficjalnych informacji wiadomo, że opisywany mężczyzna wyszedł ze szpitala kilka dni przed tym, jak został znaleziony martwy na polu.

Jak podają służby, ciało denata zostanie poddane sekcji zwłok, co pomoże w ustaleniu przyczyny jego śmierci.

Wyjaśnieniem sprawy zajmuje się prokuratura.

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Jeżeli chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]

Źródło: o2.pl