RolnikInfo.pl
FB/AGROunia

FB/AGROunia

"Historyczny moment w Plutyczach". Pierwsza bela już u Gienka i Andrzeja

9 Lipca 2021

Autor tekstu:

Aneta Wasilewska

Udostępnij:

- Tyle było pytań, tyle było wątpliwości, a zobaczcie, co tu dzisiaj mamy. Za chwilę wyskoczy z belarki pierwsza, historyczna belka u Andrzeja i Gienka w Plutyczach - realacjonował dziś Michał Kołodziejczak, lider AGROunii z Podlasia.

Dziś członkowie AGROunii wraz z Michałem Kołodziejczakiem pojawili się w Plutyczach. Na miejscu doszło do "historycznego momentu", podczas którego powstawały pierwsze bele.

- Dla mnie to jest wyjątkowo szczęśliwy moment, bo wiem, że jeżeli 1382 osoby też się ze mną cieszą, a nawet jeszcze więcej osób się ze mną cieszą, to jest super - mówił Kołodziejczak.

OSP KSRG Zagwiździe/Facebook

Ciągnik przejechał rolnika. Na miejscu śmigłowiec LPR

CZYTAJ DALEJ

Euforia w Plutyczach

Na łące Andrzeja i Gienka w końcu pojawiła się pierwsza bela. Młodszy rolnik nie ukrywał swojej radości, gdy pierwsza wyszła idealnie. Na miejscu nie zabrakło także Gienka i Jarka, którzy przyglądali się pracy nowej belarki.

- Pierwyj sort - ocenił pierwszą belę w typowy dla siebie sposób ojciec Andrzeja.

- Wrażenia są bardzo dobre. Jak pojedziemy na drugie pole, to tam przetestujemy. Bele będą dwa razy większe - dodał Andrzej.

Zbiórka zakończona sukcesem

Nowa belarka, czyli wymarzona maszyna Andrzeja pojawiła się w Plutyczach, dzięki zbiórce założonej przez AGROunię i wszystkim wspierającym. Jak podczas transmisji AGROunii w mediach społecznościowych podkreślił Michał Kołodziejczak, podziękowania należą się także policjantom.

- Trochę tak przewrotnie, chciałem podziękować policjantom, którzy zachowali się nieludzko względem Andrzeja a szczególnie Gienka. Przyjechali, zaatakowali, a wtedy wiele osób zobaczyło naszą zrzutkę - mówił Kołodziejczak, odnosząc się do wydarzenia, o którym więcej pisaliśmy >tutaj<.

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Jeżeli chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@rolnikinfo.pl

Źródło: FB/AGROunia

Podobne artykuły

emilka

Wieś

Fani Emilki zaskoczeni nową wiadomością. W "Rolnicy. Podlasie" pojawi się nowa bohaterka

Czytaj więcej >
pożar

Wieś

Awaria kombajnu. Sześć hektarów zboża poszło z dymem

Czytaj więcej >
gienek rolnicy podlasie

Wieś

"Rolnicy. Podlasie": Gienek trafił do szpitala. Przerwano nagrania

Czytaj więcej >

Wieś

Pracował kombajnem po 22:00. Sąsiedzi z miasta zadzwonili po policję

Czytaj więcej >
śmieci

Wieś

Zostawił stertę śmieci na łące rolnika. Zdradził go mały szczegół

Czytaj więcej >
odrolnienie

Wieś

Rolniczka chce zablokować odrolnienie ziemi. Zaskakujący powód

Czytaj więcej >