Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Wieś > Strój Kamili z "Rolnik szuka żony" to hit na sezon komunijny. Musisz go mieć
Aneta Modrzejewska
Aneta Modrzejewska 16.05.2024 22:07

Strój Kamili z "Rolnik szuka żony" to hit na sezon komunijny. Musisz go mieć

rolnik szuka żony
Screen, Instagram Kamili Boś

Kamila Boś była uczestniczką 8 edycji programu “Rolnik szuka żony”. Królowa pieczarek słynie nie tylko z urody, ale także z wyczucia stylu i bezbłędnych stylizacji. 

Kamila Boś - gwiazda "Rolnik szuka żony"

Uczestniczka 8 edycji programu “Rolnik szuka żony” od początku budziła ogromne zainteresowanie. Profesjonalna pieczarkarnia, okazały dom, ale przede wszystkim piękna rolniczka rozbudziły ciekawość widzów. 

Od samego początku było widać, że Kamila wie czego chce, jest kobietą pewną siebie, prawdziwą kobietą interesów. Niestety nie udało jej się znaleźć miłości w programie telewizyjnej jedynki. 

Jednym z ostatnich sukcesów rolniczki, którym chętnie dzieli się na Instagramie jest wprowadzenie własnych pieczarek do znanej sieci sklepów. Prowadzi też ona edukację w temacie pieczarek, z pewnością nie każdy wiedział, że pieczarki można jeść surowe i należy je chronić przed niepotrzebnym dotykiem.

Wszyscy się mylili. Tak zarabia Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony"

Wyjątkowa stylizacja Kamili Boś z "Rolnik szuka żony"

W ostatnim czasie na Instastories Kamili mogliśmy zobaczyć nowoczesną ale elegancją stylizację. Sama rolniczka opatrzyła swój strój podpisem “Idealny na komunie, chrzciny, imprezki”. 

Z czego składała się rzeczona stylizacja? Pani Kamila ubrana była w białe, szerokie spodnie z wysokim stanem. Do tego założyła białą kamizelkę, na gołe ciało, a do kamizelki dopięta była materiałowa, biała róża. Zarówno białe spodnie o szerokich nogawkach, jak i kamizelka są zdecydowanie hitami tego sezonu. Dodanie ozdoby w postaci róży przełamuje męskość kamizelki i jest dobrym zagraniem do podkreślenia kobiecości stylu dandy.

Złote, ozdobne guziki kamizelki oraz złote okucia paska podkreślają elegancję stylizacji i nadają jej charakteru. Dzięki temu stylizacja pozornie nie pasująca na tak wyjątkowe spotkanie jak komunia czy chrzciny nabiera wyjątkowej oprawy. 

Kamila Boś w białej stylizacji.
Kamila Boś w białej stylizacji. Instagram, kamila.bos

 

Współprace znanej rolniczki

Kamila jest jedną z najlepiej ubranych rolniczek na Instagramie i chętnie pokazuje swoje kolejne stylizacje. Szczególnie, że dla swoich obserwujących ma kody rabatowe ze względu na współpracę ze znaną marką specjalizującą się w wysyłkowej sprzedaży ubrań z własnych katalogów. 

To nie jedyna współpraca pani Kamili. W jej mediach społecznościowych możemy znaleźć reklamy suplementów diety, aptek czy kosmetyków. Wszystkie współprace są prawidłowo oznaczone, zgodnie z przepisami narzuconymi przez UOKiK.