Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Wieś > Tragedia na wsi. Rolnik utopił się w gnojówce
Magdalena Więckowska
Magdalena Więckowska 19.03.2022 02:44

Tragedia na wsi. Rolnik utopił się w gnojówce

gnojówka
PRZEMYSLAW JACH /East News (zdj. ilustracyjne)

Lokalny portal nwloclawek.pl podzielił się makabrycznymi informacjami z regionu: na terenie jednego z gospodarstw rolnych w wojewódzkie kujawsko-pomorskim 38-letni mężczyzna został znaleziony w gnojówce. Rolnik nie dawał znaku życia.

Pomimo podjęcia reanimacji ze strony członów rodziny, a później kontynuowania jej przez ratowników medycznych, nie udało się przywrócić funkcji życiowych 38-latka.

Nieszczęśliwy wypadek w gnojowicy

Sytuacja, która zdarzyła się w Siemnówku (gm. Lubraniec, woj. kujawsko-pomorskie) jest dramatycznym przykładem na to, że praca w gospodarstwie może okazać się niebezpieczna podczas każdej wykonywanej czynności.

Do makabrycznego zdarzenia doszło w godzinach wieczornych w poniedziałek 9 sierpnia 2021 roku.

Policja z Włocławka otrzymała wtedy zgłoszenie o 38-letnim mężczyźnie, który został znaleziony w gnojowicy za budynkiem gospodarczym.

Tragedia na podwórku

Jak zrelacjonowali funkcjonariusze policji w rozmowie z dziennikarzami portalu nwloclawek.pl, członkowie rodziny reanimowali 38-latka jeszcze przed przybyciem służb.

Później ratowaniem życia rolnika zajął się zespół ratownictwa medycznego. Niestety, pomimo największych wysiłków nie udało się przywrócić utraconych funkcji życiowych młodego mężczyzny.

Obecny na miejscu lekarz wkrótce stwierdził zgon.

Prokurator i funkcjonariusze stwierdzili, że sytuacja, która rozegrała się w gospodarstwie była następstwem nieszczęśliwego wypadku, tym samym wykluczając udział osób trzecich.

Artykuły polecane przez redakcję Rolnik Info:

Jeżeli chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]

Źródło: nwloclawek.pl