Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Maszyny > Zderzenie BMW i Ursusa. Internauci wydali okrutny osąd, OSP zabrała głos
Magdalena Więckowska
Magdalena Więckowska 19.03.2022 02:39

Zderzenie BMW i Ursusa. Internauci wydali okrutny osąd, OSP zabrała głos

ursus
Facebook / Ochotnicza Straż Pożarna w Zalesiu

Na swoim facebookowym profilu Ochotnicza Straż Pożarna w Zalesiu poinformowała o zderzeniu samochodu osobowego marki BMW i ciągnika marki Ursus C-330. Na podstawie zaprezentowanych fotografii, wielu internautów bezpodstawnie wysnuło wniosek, że winę za kraksę ponosi kierowca BMW.

W pewnym momencie krzywdzące komentarze internautów ukrócili administratorzy facebookowego profilu OSP w Zalesiu pisząc, iż 19-latek kierujący samochodem osobowym nie był winny zdarzeniu.

Wypadek w Bikówku

Do kolizji osobowego BMW i ciągnika marki Ursus C-330 doszło 2 czerwca 2021 roku około godziny 22:00 na drodze krajowej numer 50 w Bikówku, gminie Grójec, na terenie województwa mazowieckiego.

Wedle wstępnych ustaleń policji wiadomo, że mężczyzna kierujący traktorem z opryskiwaczem był w trakcie prac sadowniczych i w pewnym momencie wjechał na drogę szybkiego ruchu. To właśnie w tym momencie doszło do zderzenia z nadjeżdżającym samochodem osobowym.

Rolnik doznał obrażeń ciała, wskutek czego musiał zostać przetransportowany do szpitala w Radomiu.

Na podstawie fotografii udostępnionych przez OSP w Zalesiu wiemy, że zarówno BMW, jak i ciągnik rolniczy z opryskiwaczem uległy bardzo dużym zniszczeniom.

Pochopne oceny komentatorów

Warto pamiętać, by nawet w sytuacjach budzących duże emocje nie wydawać zbyt pochopnego wyroku - może on bowiem istotnie naruszać dobra osobiste danej osoby.

Warto podkreślić, że policja nie ustaliła jeszcze, kto był odpowiedzialny za wywołanie kolizji na drodze krajowej numer 50.

Mimo to niektórzy internauci pod postem OSP Zalesie od samego początku zdawali się wiedzieć, że winny wypadkowi był 19-latek, podróżujący za kierownicą BMW.

Niesprawiedliwe oskarżenia posunęły się do takiego stopnia, że osoby prowadzące profil OSP Zalesie napisały:

- Akurat w tym wypadku wina nie była po stronie kierowcy samochodu osobowego.

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Jeżeli chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]

Źródło: Facebook / OSP w Zalesiu