Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Maszyny > Zderzenie ciągnika z samochodem osobowym. Dwie osoby trafiły do szpitala
Aneta Wasilewska
Aneta Wasilewska 19.03.2022 02:41

Zderzenie ciągnika z samochodem osobowym. Dwie osoby trafiły do szpitala

OSP KSRG Glinojeck/Facebook
OSP KSRG Glinojeck/Facebook

W miejscowości Luszewo (woj. mazowieckie) doszło do zderzenia ciągnika rolniczego i samochodu osobowego. Dwie ranne osoby zostały zabrane do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj, 22 lipca bieżącego roku w miejscowości Luszewo w gminie Glinojeck. Strażacy zostali zadysponowani na miejsce zdarzenia o godzinie 11:35.

Rozbity ciągnik i samochód osobowy

- Po dojechaniu, na miejscu zastaliśmy karetkę pogotowia i policję, a także rozbity ciągnik rolniczy i samochód osobowy - powiadomili strażacy ochotnicy z OSP KSRG Glinojeck.

Do działań strażaków należało zabezpieczenie miejsca zdarzenia, odłączenie zasilania w pojazdach, zakręcenie instalacji gazowej oraz sorpcja płynów eksploatacyjnych.

Ranne osoby zostały zabrane do szpitala

Już po przyjeździe strażaków na miejsce zdarzenia, ranni z Fiata Punto znajdowali się w karetce. Jak powiadomili strażacy, traktorzysta odmówił pomocy medycznej. Dwie osoby z osobówki zostały zabrane do szpitala w Płońsku.

W akcji na miejscu zdarzenia pojawiły się jednostki JRG Ciechanów, JRG Płońsk,OSP KSRG Glinojeck, OSP Malużyn oraz Zespół Ratownictwa Medycznego i funkcjonariusze policji. Na czas działań, ruch drogowy został zablokowany. Obecnie trwa ustalanie przyczyn zdarzenia.

>
>

Artykuły polecane przez redakcję Rolnik Info:

Jeżeli chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]

Źródło: OSP KSRG Glinojeck