RolnikInfo.pl
emilka

YouTube / Ranczo Laszki

Na ranczu Emilki pojawił się nowy mężczyzna. Kozy beczały wniebogłosy

21 Lipca 2021

Autor tekstu:

Magdalena Więckowska

Udostępnij:

W ostatnich dniach na ranczu w Laszkach pracował nietypowy gość, jakim był praktykant Arek. W najnowszym filmie na YouTube Emilka zdradziła, że młody mężczyzna przez dwa tygodnie uczestniczył wraz z nią w wielu codziennych czynnościach związanych z zawodem rolnika.

Jednym z pierwszych zadań, jakie Emilka przedstawiła Arkowi, było kolczykowanie kóz. Choć cały proces przebiegł bardzo sprawnie, niestety nie obyło się bez dramatycznego beczenia kóz.

Praktykant Arek na ranczu w Laszkach

Emilka znana jest ze swojej otwartości - nic zatem dziwnego, że zgodziła się przyjąć na praktyki młodego mężczyznę aspirującego do roli rolnika. Rolniczka wyznała przed kamerą, że obecność dodatkowej pary rąk na ranczu pomogła jej w wygospodarowaniu dodatkowego czasu dla swojej córki Laury.

Jak dowiadujemy się z filmu na kanale Emilki na portalu YouTube.com, praktykant Arek miał pomagać w codziennej pracy w Laszkach przez dwa tygodnie. Chwilę przed przybyciem gościa do gospodarstwa, rolniczka wyznała z uśmiechem:

- Zobaczymy, jak to będzie. (...) Nie znam go, wiem, że ma na imię Arek. (...) Mam trochę obaw jak to będzie, kto to będzie, ale myślę, że damy radę.

wypadek

Kosił ciągnikiem łąkę. Raptem doszło do tragedii

CZYTAJ DALEJ

Praca przy kozach i nie tylko

Praktykant Arek został wprowadzony przez Emilkę w świat kóz - na samym początku swojej praktyki rolniczka nauczyła go, w jaki sposób kolczykuje się kozy.

Przy zakładaniu nowych kolczyków nie brakowało dramatycznych dźwięków sprzeciwu ze strony kóz - na szczęście Emilka i Arek szybko przeprowadzili akcję kolczykowania do końca.

Gość Emilki miał m.in. okazję obcinać racice kozom, obserwować cielne krowy, kosić trawę i uczestniczyć w codziennych obrządkach zwierząt.

Arek stwierdził, że zarówno Podlasie, jak i ranczo w Laszkach bardzo mu się podoba i chciałby spędzać tam więcej czasu.

Również fani Emilki bardzo ciepło przyjęli praktykanta rolniczki - zauważono, iż młody chłopak jest bardzo kulturalny, pracowity i kocha zwierzęta. Niestety, wszystko co dobre, szybko się kończy - nie ma jednak wątpliwości, że zarówno Emilka, jak i Arek będą z uśmiechem wspominać wspólną pracę na ranczu w Laszkach.

Cały film, na którym Emilka udokumentowała początek przygody Arka z rolnictwem można zobaczyć poniżej:

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Jeżeli chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@rolnikinfo.pl

Źródło: YouTube.com / Ranczo Laszki

Podobne artykuły

emilka

Wieś

Fani Emilki zaskoczeni nową wiadomością. W "Rolnicy. Podlasie" pojawi się nowa bohaterka

Czytaj więcej >
pożar

Wieś

Awaria kombajnu. Sześć hektarów zboża poszło z dymem

Czytaj więcej >
gienek rolnicy podlasie

Wieś

"Rolnicy. Podlasie": Gienek trafił do szpitala. Przerwano nagrania

Czytaj więcej >

Wieś

Pracował kombajnem po 22:00. Sąsiedzi z miasta zadzwonili po policję

Czytaj więcej >
śmieci

Wieś

Zostawił stertę śmieci na łące rolnika. Zdradził go mały szczegół

Czytaj więcej >
odrolnienie

Wieś

Rolniczka chce zablokować odrolnienie ziemi. Zaskakujący powód

Czytaj więcej >