Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Wieś > Andrzej wynajął fachowca. Internauci zrównali rolnika z ziemią
Magdalena Więckowska
Magdalena Więckowska 19.03.2022 02:42

Andrzej wynajął fachowca. Internauci zrównali rolnika z ziemią

andrzej rolnicy podlasie
YouTube.com / Gienek i Andrzej

Gienek i Andrzej rozwijają swój kanał na portalu YouTube.com, regularnie dodając kolejne filmy dokumentujące ich codzienne życie. W ostatnim czasie bohaterowie serialu Rolnicy. Podlasie poprosili o pomoc w wykonaniu pokrywy na studnię fachowca - pana Waldka.

Mężczyzna sprawnie poradził sobie z wykonaniem zabezpieczenia do studni. Internauci nie pozostawili jednak suchej nitki na Andrzeju, mówiąc m.in.:

- Oj bieda będzie Andrzejowi jak braknie Gienka i jego znajomych. [pis. oryg. - przyp. red.]

Andrzej, Gienek i budowa pokrywy do studni przez Waldka

W gospodarstwie rolnym każdy dzień przynosi wiele wyzwań. Gienek i Andrzej znani z serialu Rolnicy. Podlasie uznali, że studnia stojąca na terenie ich posesji wymaga pokrywy, by zapobiec ewentualnym nieszczęściom.

- Bo to niebezpieczne. I cielak wpadnie, czy - nie daj Boże - jakieś dziecko wpadnie. Studnia głęboka. Trzeba pokrywę zrobić i zobaczymy, co z tego wyjdzie - powiedział Andrzej.

Wkrótce do gospodarstwa w Plutyczach przyjechał pan Waldek, fachowiec, który miał pomóc młodszemu z Onopiuków w wykonaniu brakującej części do studni.

Pan Waldek wykonał potrzebne pomiary, a obecny na miejscu Jarek przycinał deski według jego sugestii.

Ostra krytyka internautów wobec Andrzeja

Już nie po raz pierwszy Andrzej Onopiuk musi mierzyć się z gorzką krytyką internautów na swój temat. Niestety, w komentarzach do najnowszego filmu fani nie szczędzili mu przykrych słów.

Jeden z internautów napisał wprost:

>

Kolejne opinie nie były również przychylne Andrzejowi i jego stosunkowi do pracy:

>

To, czy internauci zbyt ostro oceniają Andrzeja, pozostaje kwestią dyskusyjną. Najważniejsze jednak, że wraz z pomocą pana Waldka Onopiukowie doczekali się solidnej pokrywy na swoją studnię.

Cały odcinek na kanale Gienka i Andrzeja można również obejrzeć poniżej:

Artykuły polecane przez redakcję Rolnik Info:

Jeżeli chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]

Źródło: YouTube.com / Gienek i Andrzej