RolnikInfo.pl
emilka

Youtube.com / Obiektyw Podlaskie24pl, Facebook / Ranczo Laszki Emilia Korolczuk

Emilka podała cenę za barana. "Popularność do głowy uderza"

16 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Magdalena Więckowska

Udostępnij:

Emilia Korolczuk, znana z kultowego serialu Rolnicy. Podlasie jest jedną z najpopularniejszych rolniczek w całej Polsce. Kobieta ma wielkie grono fanów, którzy z uwagą śledzą jej wpisy w mediach społecznościowych. Ostatnio na Facebooku pojawił się post, który wywołał istną burzę wśród internautów - Emilka zaoferowała na sprzedaż barany - po 1000 złotych za sztukę.

Rolniczka została surowo skrytykowana przez wiele osób, które zarzucały m.in. to, że Emilia sprzedaje barany tak drogo tylko ze względu na swoją popularność. Inni wskazywali, że oferowane kwoty za barany mieszczą się w granicach normy.

Emilia skrytykowana za ceny baranów

Choć życie Emilii Korolczuk za sprawą narodzin córki w ostatnim czasie bardzo się zmieniło, to rolniczka szybko powróciła do swoich codziennych prac w gospodarstwie.

W minionych dniach fani mogli oglądać nowe filmy na portalu YouTube.com, a także czytać o codzienności mieszkańców rancza w Laszkach na Facebooku.

Najnowszy wpis rolniczki w mediach społecznościowych wywołał prawdziwą burzę w komentarzach. Powód? Emilia wystawiła na sprzedaż dwa barany - jeden został opisany jako rasa lacaune, drugi - jako mieszaniec lacaune i rasy fryzyjskiej.

bóbr

Bóbr jak wściekły rzucał się na krowy. Nastąpił finał

CZYTAJ DALEJ

Za każdego z rocznych samców rolniczka zażyczyła sobie po 1000 złotych - to właśnie wspomniana kwota sprawiła, że wielu internautów nie mogło powstrzymać się przed ostrą krytyką w komentarzach.

Gorzkie słowa internautów

Od zwykłych stwierdzeń wskazujących na wysokie ceny zwierząt, poprzez pytania związane z hodowlą, skończywszy na zarzutach o zachłyśnięcie się sławą - Emilka Korolczuk z pewnością nie mogła narzekać na brak różnorodnych opinii na swój temat.

Wielu oburzonych internautów nie miało zamiaru pozostawić oferty Emilii bez uszczypliwego komentarza:

1

Inni z kolei pisali:

2

Pojawiały się również osoby, które broniły decyzji rolniczki i twierdziły, że cena za pojedynczego barana nie jest wygórowana:

3

Choć opinie internautów na temat oferty Emilii są bardzo podzielone, to wiadome jest jedno: każdy właściciel zwierząt sprzedaje je po cenach, jakie sam uznaje za stosowne.

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Jeżeli chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@rolnikinfo.pl

źródło: Facebook / Ranczo Laszki Emilia Korolczuk

Magdalena WięckowskaAutor

Z wykształcenia muzyk, filozof i polonista. Stanowisko wydawcy i redaktora w na portalu RolnikInfo jest moim debiutem w branży dziennikarskiej, choć praca ze słowem pisanym towarzyszy mi od wielu lat.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@rolnikinfo.pl

Podobne artykuły

pożar stodoła

Wieś

Potężny pożar stodoły. Rolnicy wspomogli strażaków

Czytaj więcej >
obornik odpady

Wieś

Wlewał toksyczne odpady do obornika. Mężczyzna został zatrzymany przez policję

Czytaj więcej >
myśliwy

Wieś

Myśliwy spadł z ambony w lesie. Rozpaczliwie wołał o pomoc

Czytaj więcej >
wypadek grzybobranie

Wieś

Tragedia na grzybobraniu. 70-latek nie wrócił już do domu

Czytaj więcej >
straż leśna

Wieś

Dolnośląskie: Straż Leśna złapała kłusownika na gorącym uczynku

Czytaj więcej >
pożar pustków żuławski

Wieś

Potężny pożar stodoły. Śmierć poniosły trzy osoby

Czytaj więcej >