Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Wieś > Emilka wraca do formy sprzed ciąży. Pozuje do zdjęcia w nietypowy sposób
Magdalena Więckowska
Magdalena Więckowska 19.03.2022 02:39

Emilka wraca do formy sprzed ciąży. Pozuje do zdjęcia w nietypowy sposób

emilka
YouTube.com / Ranczo Laszki

Emilia Korolczuk, jedna z najpopularniejszych bohaterek kultowego serialu Rolnicy. Podlasie niedawno poinformowała swoich fanów, że urodziła córeczkę - Laurę. Okazuje się jednak, że rezolutna rolniczka szybko wraca do formy i swoich obowiązków w gospodarstwie.

Na swoim facebookowym profilu lubiana Emilka zamieściła zaskakującą fotografię, na które pozuje siedząc na krowie. W opisie zdjęcia dodała:

- MotoKrowa Ranczowa. Wracam do formy [pis. oryg.]

Emilka wraca do formy na MotoKrowie

Emilia Korolczuk jest rolniczką, która - zachowując swoją naturalność - podbiła serca tysięcy (a być może nawet milionów) widzów w Polsce.

Jeszcze do niedawna wszyscy fani z zapartym tchem śledzili informacje zamieszczane na facebookowym profilu Rancza Laszki, z niecierpliwością oczekując na wiadomość o tym, że córka Emilki - Laura - pojawiła się na świecie.

Poród rolniczki przebiegł w szpitalu bez żadnych komplikacji, a dumna mama z córką wkrótce wróciły do Laszek.

Jak się jednak okazuje, żywotna natura Emilki nie pozwoliła jej na bierne przyglądanie się życiu w gospodarstwie przez dłuższy czas.

11 czerwca 2021 roku rolniczka zamieściła wesołą fotografię na swoim facebookowym profilu, komunikując swoim fanom, że czuje się bardzo dobrze i wraca do formy sprzed ciąży.

W tym celu zapozowała na - jak sama określiła - MotoKrowie, pokazując, że macierzyństwo nie jest dla niej przeszkodą w pracy zawodowej.

Emilka - ulubienica widzów

Pod postem dziarskiej rolniczki pojawiły się setki miłych komentarzy, wśród których internauci nie szczędzili Emilce komplementów.

Na profilu rolniczki panuje bardzo pozytywna atmosfera, której źródłem jest niewątpliwie sama Emilka i jej optymistyczne podejście do życia. Kobieta dokumentuje swoje codzienne prace w gospodarstwie nie tylko na Facebooku, ale również na swoim kanale na portalu YouTube.com - Ranczo Laszki.

Poniżej przedstawiamy fotografię, która pojawiła się na facebookowym profilu Ranczo Laszki Emilia Korolczuk:

>

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Jeżeli chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres [email protected] źródło: Facebook / Ranczo Laszki Emilia Korolczuk, YouTube / Ranczo Laszki