RolnikInfo.pl
przyczepa

Design Pics/EAST NEWS

Spod przyczepy rolniczej wystawały nogi. Sąsiad dokonał porażającego odkrycia

13 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Magdalena Więckowska

Udostępnij:

Jak podaje portal o2.pl, w województwie warmińsko-mazurskim doszło do tragedii: samotnie mieszkający rolnik został śmiertelnie przygnieciony przez przyczepę.

Ciało mężczyzny mieszkającego w Nidzicy przypadkowo odkrył sąsiad - widząc stan, w jakim była ofiara wypadku, bez chwili wahania powiadomił służby.

Rolnik śmiertelnie przygnieciony przez przyczepę

Z przykrością trzeba stwierdzić, że niezależnie od pory roku dramatyczne wypadki na polskiej wsi nie są rzadkością. Część z nich jest efektem ludzkiego błędu, część - nieszczęśliwego splotu wydarzeń.

Portal o2.pl poinformował o tragedii, która wydarzyła się w województwie warmińsko-mazurskim - mieszkaniec Nidzicy został śmiertelnie przygnieciony przez przyczepę rolniczą podczas pracy.

Podejrzewa się, że do tragedii mogło dojść w piątek (11.06). Jak to możliwe, że początkowo nikt nie zauważył nieobecności rolnika?

gienek andrzej

Po ogromnej fali hejtu Gienek i Andrzej zniknęli. Co dalej z rolnikami?

CZYTAJ DALEJ


Okazuje się, że ofiara nieszczęśliwego wypadku mieszkała sama - nic zatem dziwnego, że w momencie, gdy mężczyzna nie wrócił do domu, nie było nikogo, kto mógłby zainteresować się jego losem.

Makabryczne odkrycie sąsiada

Osobą, która przypadkowo trafiła na makabryczny widok, był sąsiad ofiary wypadku. Mężczyzna zauważył nogi wystające spod przyczepy rolniczej, a także przygnieciony przez koła korpus.

Na miejscu pojawili się wkrótce strażacy, którzy niezwłocznie przystąpili do akcji. Spod przyczepy wydobyto ciało rolnika, lecz na ratowanie jego życia było już niestety za późno.

Strażacy poinformowali opinię publiczną, że do tragedii doszło na odludnym obszarze - nic zatem dziwnego, że skutków makabrycznego zdarzenia początkowo nikt nie zauważył.

Internauci wyrazili głębokie ubolewanie dla tragedii, która spotkała samotnie mieszkającego rolnika. Niestety, w ostatnich latach często dochodzi do sytuacji, w których gospodarze zostają sami - brakuje bowiem chętnych do tego, by razem z nimi prowadzić rolniczy biznes.

Samotna praca nierzadko jest jedną z przyczyn, dla których podczas codziennych obowiązków w gospodarstwach dochodzi do dramatycznych wydarzeń, których skutkiem jest trwały uszczerbek na zdrowiu lub śmierć.

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Jeżeli chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@rolnikinfo.pl

źródło: o2.pl

Magdalena WięckowskaAutor

Z wykształcenia muzyk, filozof i polonista. Stanowisko wydawcy i redaktora w na portalu RolnikInfo jest moim debiutem w branży dziennikarskiej, choć praca ze słowem pisanym towarzyszy mi od wielu lat.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@rolnikinfo.pl

Podobne artykuły

pożar stodoła

Wieś

Potężny pożar stodoły. Rolnicy wspomogli strażaków

Czytaj więcej >
obornik odpady

Wieś

Wlewał toksyczne odpady do obornika. Mężczyzna został zatrzymany przez policję

Czytaj więcej >
myśliwy

Wieś

Myśliwy spadł z ambony w lesie. Rozpaczliwie wołał o pomoc

Czytaj więcej >
wypadek grzybobranie

Wieś

Tragedia na grzybobraniu. 70-latek nie wrócił już do domu

Czytaj więcej >
straż leśna

Wieś

Dolnośląskie: Straż Leśna złapała kłusownika na gorącym uczynku

Czytaj więcej >
pożar pustków żuławski

Wieś

Potężny pożar stodoły. Śmierć poniosły trzy osoby

Czytaj więcej >