Gienek i Andrzej
Rolnik Info - materiały własne
Autor Magdalena Więckowska - 26 Kwietnia 2021

Gienek i Andrzej otrzymali świetny prezent od fanów. Padły sugestywne słowa

Gienek i Andrzej Onopiukowie, znani z kultowego serialu "Rolnicy. Podlasie" nie narzekają na brak zainteresowania ze strony fanów. Wraz z częstymi wizytami gości w Plutyczach, pojawiają się prezenty. Tym razem popularni gospodarze otrzymali klucze, których użyli do naprawy rozrzutnika.

Na facebookowym profilu Andrzej sugestywnie stwierdził, że podarunek w postaci narzędzi jest dużo lepszy, niż przywożony do Plutycz alkohol.

Gienek i Andrzej otrzymali praktyczny prezent od fanów

Choć nie wiemy, od kogo pochodzi przydatny prezent, to nie trzeba dodawać, że klucze do reperowania sprzętów są dla gospodarza zawsze strzałem w dziesiątkę.

Na facebookowym profilu Andrzeja i Gienka Onopiuków możemy przeczytać, iż z pomocą nowych narzędzi rolnicy naprawili swój rozrzutnik.

Andrzej nie omieszkał też zaznaczyć, jakich prezentów Onopiukowie woleliby nie dostawać - jest nim alkohol, który zdecydowanie nie jest potrzebny w gospodarstwie w Plutyczach. Syn Gienka wielokrotnie prosił w mediach, by goście powstrzymali się przed przywożeniem trunków takich jak piwo czy wódka.

Obrazy RolnikINFO"Rolnicy. Podlasie": Zima w Plutyczach i wielkie oczekiwania EmiliiCzytaj dalej

Zapraszamy do obejrzenia naszego najnowszego materiału wideo:

Niestety, fani kultowego serialu Rolnicy. Podlasie nie biorą sobie do serca apelu zrozpaczonego Andrzeja - a trzeba mieć na uwadze, że gospodarstwo w Plutyczach praktycznie codziennie przyjmuje dziesiątki gości.

Pewnego dnia na płocie posesji pojawił się baner, otwarcie wyrażający apel o nieprzynoszenie alkoholu do domostwa. Zdecydowanie lepszym pomysłem na podarunek jest wspomniana na plakacie marchewka dla zwierząt.

gienek i andrzej

Pozytywny odzew fanów

Pod postem Gienka i Andrzeja na Facebooku pojawiły się setki pozytywnych komentarzy, a także prawie 2,5 tysiąca reakcji. Wielu internautów wyrażało solidarność z rolnikami i apelowało, by nie zrażali się przykrymi komentarzami krytyków.

W ostatnim czasie Plutycze odwiedzili dziennikarze redakcji Rolnik Info - Albert Długoszewski i Aneta Wasilewska, którzy wysłuchali planów Andrzeja dotyczących przyszłości swojego gospodarstwa.

Więcej na ten temat można przeczytać w artykule zatytułowanym Andrzej wyjawił całą prawdę. Wiemy, co stanie się z gospodarstwem w przyszłości.

gienek i andrzej

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Jeżeli chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@rolnikinfo.pl

Następny artykuł