RolnikInfo.pl
Gienek i Andrzej

Rolnik Info - materiały własne

Gienek i Andrzej otrzymali świetny prezent od fanów. Padły sugestywne słowa

26 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Magdalena Więckowska

Udostępnij:

Gienek i Andrzej Onopiukowie, znani z kultowego serialu "Rolnicy. Podlasie" nie narzekają na brak zainteresowania ze strony fanów. Wraz z częstymi wizytami gości w Plutyczach, pojawiają się prezenty. Tym razem popularni gospodarze otrzymali klucze, których użyli do naprawy rozrzutnika.

Na facebookowym profilu Andrzej sugestywnie stwierdził, że podarunek w postaci narzędzi jest dużo lepszy, niż przywożony do Plutycz alkohol. 

Gienek i Andrzej otrzymali praktyczny prezent od fanów

Choć nie wiemy, od kogo pochodzi przydatny prezent, to nie trzeba dodawać, że klucze do reperowania sprzętów są dla gospodarza zawsze strzałem w dziesiątkę.

Na facebookowym profilu Andrzeja i Gienka Onopiuków możemy przeczytać, iż z pomocą nowych narzędzi rolnicy naprawili swój rozrzutnik.

Andrzej nie omieszkał też zaznaczyć, jakich prezentów Onopiukowie woleliby nie dostawać - jest nim alkohol, który zdecydowanie nie jest potrzebny w gospodarstwie w Plutyczach. Syn Gienka wielokrotnie prosił w mediach, by goście powstrzymali się przed przywożeniem trunków takich jak piwo czy wódka.

Zapraszamy do obejrzenia naszego najnowszego materiału wideo:

[EMBED-8]

Niestety, fani kultowego serialu Rolnicy. Podlasie nie biorą sobie do serca apelu zrozpaczonego Andrzeja - a trzeba mieć na uwadze, że gospodarstwo w Plutyczach praktycznie codziennie przyjmuje dziesiątki gości.

Pewnego dnia na płocie posesji pojawił się baner, otwarcie wyrażający apel o nieprzynoszenie alkoholu do domostwa. Zdecydowanie lepszym pomysłem na podarunek jest wspomniana na plakacie marchewka dla zwierząt. 

Pozytywny odzew fanów 

Pod postem Gienka i Andrzeja na Facebooku pojawiły się setki pozytywnych komentarzy, a także prawie 2,5 tysiąca reakcji. Wielu internautów wyrażało solidarność z rolnikami i apelowało, by nie zrażali się przykrymi komentarzami krytyków.

W ostatnim czasie Plutycze odwiedzili dziennikarze redakcji Rolnik Info - Albert Długoszewski i Aneta Wasilewska, którzy wysłuchali planów Andrzeja dotyczących przyszłości swojego gospodarstwa.

Więcej na ten temat można przeczytać w artykule zatytułowanym Andrzej wyjawił całą prawdę. Wiemy, co stanie się z gospodarstwem w przyszłości.

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Jeżeli chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@rolnikinfo.pl

Podobne artykuły

emilka

Wieś

Fani Emilki zaskoczeni nową wiadomością. W "Rolnicy. Podlasie" pojawi się nowa bohaterka

Czytaj więcej >
pożar

Wieś

Awaria kombajnu. Sześć hektarów zboża poszło z dymem

Czytaj więcej >
gienek rolnicy podlasie

Wieś

"Rolnicy. Podlasie": Gienek trafił do szpitala. Przerwano nagrania

Czytaj więcej >

Wieś

Pracował kombajnem po 22:00. Sąsiedzi z miasta zadzwonili po policję

Czytaj więcej >
śmieci

Wieś

Zostawił stertę śmieci na łące rolnika. Zdradził go mały szczegół

Czytaj więcej >
odrolnienie

Wieś

Rolniczka chce zablokować odrolnienie ziemi. Zaskakujący powód

Czytaj więcej >