RolnikInfo.pl
Rolnicy. Podlasie - kolejny odcinek

FOKUS TV/Facebook

Kamery znowu w Laszkach. Co nowego u Emilki z "Rolnicy. Podlasie"?

14 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Aneta Wasilewska

Udostępnij:

Szósty odcinek trzeciej serii programu "Rolnicy. Podlasie" zostanie wyemitowany już w najbliższą niedzielę. Ku radości fanów kamery znowu pojawią się w Laszkach, gdzie będzie można zobaczyć Emilię przy wykonywaniu codziennych obowiązków. Jednak to nie wszystko, co stacja Fokus TV przygotowała dla fanów programu.

Już w niedzielę o 20:15 stacja Fokus TV wyemituje kolejny odcinek programu "Rolnicy. Podlasie". Jak każdego tygodnia jeszcze przed emisją w mediach społecznościowych pojawiają się krótkie zapowiedzi odcinków. Jak wynika z ostatniego, który się pojawił, kamery znowu pokażą, co dzieje się w Laszkach. Co nowego u Emilii? 

Codzienne obowiązki Emilki 

W najbliższym odcinku widzowie będą mogli zobaczyć Emilię, która wykonuje swoje codzienne obowiązki. Rolniczka zajmie się między innymi lonżowaniem i pracą w koziarni. 

- Bądź dzielna - powie Emilia do jednej z kóz podczas kolczykowania. 

Z zapowiedzi wynika, że rolniczkę kolejny raz będzie można obejrzeć w otoczeniu jej ukochanych zwierząt, a jak wiadomo, gospodarstwo Emilii puste nie jest. Na ujęciach z Laszek zobaczyć można psy, kot, konie, kozy, bydło, króliki, kaczki i pawie. 

W poprzednim odcinku widzowie także mieli szansę zobaczyć Emilę, która przygotowywała się do nadchodzącej zimy, o czym więcej można przeczytać >tutaj<.

 Co jeszcze wydarzy się w kolejnym odcinku "Rolnicy. Podlasie"?

Kolejna odsłona programu pokaże nie tylko to, co dzieje się w Laszkach. Jak wynika z zapowiedzi, widzów czeka nie lada gratka, kiedy kamery pojawią się w gospodarstwie Wiesi i Jurka. Tam widzowie będą mogli zobaczyć, jak Wiesia przygotowuje chleb. Fani programu będą mogli także dowiedzieć się o jednej z najważniejszych zasad, którą należy wziąć pod uwagę podczas pieczenia chleba - nie można go za bardzo przepiec. 

- Z domu byliśmy nauczeni szacunku do chleba. Człowiek musi bardzo ciężko pracować, żeby chleb mieć - podkreśli Wiesia przed kamerami. 

Zapowiedź kolejnego odcinka można zobaczyć poniżej. 

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@rolnikinfo.pl

Aneta Wasilewska

Absolwentka filologii ukraińskiej.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@rolnikinfo.pl

Podobne artykuły

pożar stodoła

Wieś

Potężny pożar stodoły. Rolnicy wspomogli strażaków

Czytaj więcej >
obornik odpady

Wieś

Wlewał toksyczne odpady do obornika. Mężczyzna został zatrzymany przez policję

Czytaj więcej >
myśliwy

Wieś

Myśliwy spadł z ambony w lesie. Rozpaczliwie wołał o pomoc

Czytaj więcej >
wypadek grzybobranie

Wieś

Tragedia na grzybobraniu. 70-latek nie wrócił już do domu

Czytaj więcej >
straż leśna

Wieś

Dolnośląskie: Straż Leśna złapała kłusownika na gorącym uczynku

Czytaj więcej >
pożar pustków żuławski

Wieś

Potężny pożar stodoły. Śmierć poniosły trzy osoby

Czytaj więcej >