Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Wieś > Kamery znowu w Laszkach. Co nowego u Emilki z "Rolnicy. Podlasie"?
Aneta Wasilewska
Aneta Wasilewska 19.03.2022 02:36

Kamery znowu w Laszkach. Co nowego u Emilki z "Rolnicy. Podlasie"?

Rolnicy. Podlasie - kolejny odcinek
FOKUS TV/Facebook

Już w niedzielę o 20:15 stacja Fokus TV wyemituje kolejny odcinek programu "Rolnicy. Podlasie". Jak każdego tygodnia jeszcze przed emisją w mediach społecznościowych pojawiają się krótkie zapowiedzi odcinków. Jak wynika z ostatniego, który się pojawił, kamery znowu pokażą, co dzieje się w Laszkach. Co nowego u Emilii? 

Codzienne obowiązki Emilki 

W najbliższym odcinku widzowie będą mogli zobaczyć Emilię, która wykonuje swoje codzienne obowiązki. Rolniczka zajmie się między innymi lonżowaniem i pracą w koziarni. 

- Bądź dzielna - powie Emilia do jednej z kóz podczas kolczykowania. 

Z zapowiedzi wynika, że rolniczkę kolejny raz będzie można obejrzeć w otoczeniu jej ukochanych zwierząt, a jak wiadomo, gospodarstwo Emilii puste nie jest. Na ujęciach z Laszek zobaczyć można psy, kot, konie, kozy, bydło, króliki, kaczki i pawie. 

W poprzednim odcinku widzowie także mieli szansę zobaczyć Emilę, która przygotowywała się do nadchodzącej zimy, o czym więcej można przeczytać >tutaj<.

 Co jeszcze wydarzy się w kolejnym odcinku "Rolnicy. Podlasie"?

Kolejna odsłona programu pokaże nie tylko to, co dzieje się w Laszkach. Jak wynika z zapowiedzi, widzów czeka nie lada gratka, kiedy kamery pojawią się w gospodarstwie Wiesi i Jurka. Tam widzowie będą mogli zobaczyć, jak Wiesia przygotowuje chleb. Fani programu będą mogli także dowiedzieć się o jednej z najważniejszych zasad, którą należy wziąć pod uwagę podczas pieczenia chleba - nie można go za bardzo przepiec. 

- Z domu byliśmy nauczeni szacunku do chleba. Człowiek musi bardzo ciężko pracować, żeby chleb mieć - podkreśli Wiesia przed kamerami. 

Zapowiedź kolejnego odcinka można zobaczyć poniżej. 

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]