Rolnicy. Podlasie - kolejny odcinek
FOKUS TV/Facebook
Autor Aneta Wasilewska - 14 Kwietnia 2021

Kamery znowu w Laszkach. Co nowego u Emilki z "Rolnicy. Podlasie"?

Szósty odcinek trzeciej serii programu "Rolnicy. Podlasie" zostanie wyemitowany już w najbliższą niedzielę. Ku radości fanów kamery znowu pojawią się w Laszkach, gdzie będzie można zobaczyć Emilię przy wykonywaniu codziennych obowiązków. Jednak to nie wszystko, co stacja Fokus TV przygotowała dla fanów programu.

Już w niedzielę o 20:15 stacja Fokus TV wyemituje kolejny odcinek programu "Rolnicy. Podlasie". Jak każdego tygodnia jeszcze przed emisją w mediach społecznościowych pojawiają się krótkie zapowiedzi odcinków. Jak wynika z ostatniego, który się pojawił, kamery znowu pokażą, co dzieje się w Laszkach. Co nowego u Emilii?

Codzienne obowiązki Emilki

W najbliższym odcinku widzowie będą mogli zobaczyć Emilię, która wykonuje swoje codzienne obowiązki. Rolniczka zajmie się między innymi lonżowaniem i pracą w koziarni.

- Bądź dzielna - powie Emilia do jednej z kóz podczas kolczykowania.

Z zapowiedzi wynika, że rolniczkę kolejny raz będzie można obejrzeć w otoczeniu jej ukochanych zwierząt, a jak wiadomo, gospodarstwo Emilii puste nie jest. Na ujęciach z Laszek zobaczyć można psy, kot, konie, kozy, bydło, króliki, kaczki i pawie.

W poprzednim odcinku widzowie także mieli szansę zobaczyć Emilę, która przygotowywała się do nadchodzącej zimy, o czym więcej można przeczytać >tutaj<.

Co jeszcze wydarzy się w kolejnym odcinku "Rolnicy. Podlasie"?

Kolejna odsłona programu pokaże nie tylko to, co dzieje się w Laszkach. Jak wynika z zapowiedzi, widzów czeka nie lada gratka, kiedy kamery pojawią się w gospodarstwie Wiesi i Jurka. Tam widzowie będą mogli zobaczyć, jak Wiesia przygotowuje chleb. Fani programu będą mogli także dowiedzieć się o jednej z najważniejszych zasad, którą należy wziąć pod uwagę podczas pieczenia chleba - nie można go za bardzo przepiec.

- Z domu byliśmy nauczeni szacunku do chleba. Człowiek musi bardzo ciężko pracować, żeby chleb mieć- podkreśli Wiesia przed kamerami.

Zapowiedź kolejnego odcinka można zobaczyć poniżej.

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@rolnikinfo.pl

Następny artykuł