Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Wieś > Kradli rzeczy rolnika z posesji. Nagle nastąpił nieoczekiwany finał
Magdalena Więckowska
Magdalena Więckowska 19.03.2022 02:37

Kradli rzeczy rolnika z posesji. Nagle nastąpił nieoczekiwany finał

kradzież
unsplash.com / fot. Nathan Lugo

Poza przyłapaniem złodziei podczas kradzieży, w ich samochodzie funkcjonariusze odkryli tajemniczy biały proszek, który wstępnie rozpoznano jako amfetaminę. 

Kradli własność z posesji rolnika

O włamaniu i kradzieży poinformowała płocka policja i lokalne media - w poniedziałek 24 maja 2021 roku policjanci zatrzymali w jednej ze wsi w gminie Gąbin trzech mężczyzn.

Złodzieje wynosili sprzęt rolniczy oraz domowe akcesoria z domku letniskowego i budynku gospodarczego.

Przy posesji zaparkowany był samochód osobowy marki Opel. Przypadkowy świadek zdarzenia, widząc nieznany pojazd i otwarte na oścież drzwi od dwóch budynków, postanowił zaalarmować gąbińską policję.

Zapraszamy do obejrzenia naszego najnowszego materiału wideo:

[EMBED-12]

Okazało się, że decyzja była bardzo właściwa i uratowała właściciela mienia przez znacznymi stratami. 

Złodziei, zajętych ograbianiem cudzej własności, zaskoczyli policjanci. Trzech mężczyzn z pewnością nie przewidywało, że finał ich niegodziwej akcji skończy się w policyjnym areszcie. Wkrótce jednak okazało się, że nie jest to koniec ich problemów.

Biały proszek w samochodzie

Jak podaje portal gostynin24.pl, włamywacze wynosili łupy do swojego samochodu. Nie dziwi zatem, że po przybyciu funkcjonariusze sprawdzili również zawartość pojazdu.

Ku ich zdziwieniu, w aucie znaleziono kilka woreczków z białym proszkiem, które - według wstępnej oceny - został zidentyfikowany jako amfetamina. Trzech mężczyzn pochodzących z powiatu płockiego będzie teraz czekać sprawa w sądzie.

Wiadomo, że za włamanie i kradzież grozi im do pięciu lat pozbawienia wolności. Jeśli badania potwierdzą fakt posiadania przez nich narkotyków, kara więzienia może zostać wydłużona.

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Jeżeli c**hcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]**

Źródło: gostynin24.pl, KMP Płock

Tagi: Policja Wieś