RolnikInfo.pl > Maszyny > Pracował na ciągniku. Nagle doszło do potwornego dramatu
Magdalena Więckowska
Magdalena Więckowska 19.03.2022 02:40

Pracował na ciągniku. Nagle doszło do potwornego dramatu

ciągnik
Facebook / OSP Niedźwiedź

Do dramatycznego zdarzenia doszło w miejscowości Niedźwiedź: ciągnik, którym 41-letni mężczyzna wykonywał prace porządkowe, stoczył się i przygniótł kierowcę.

Rolnik odniósł dotkliwe obrażenia - służby medyczne określiły jego stan jako ciężki.

Ursus przygniótł kierowcę

Wypadki podczas prac na wsi nie należą do rzadkości, nawet pomimo zachowywania środków ostrożności. Część z nich ma miejsce podczas kontaktu ze zwierzętami, część - przy korzystaniu z maszyn.

Dramatyczna informacja o kolejnym przykrym zdarzeniu na polskiej wsi pojawiła się w tym tygodniu na facebookowym profilu Ochotniczej Straży Pożarnej z Niedźwiedzia.

Jak poinformowali druhowie, do wypadku doszło po godzinie 20:00 w poniedziałek 5 lipca 2021 roku w miejscowości Niedźwiedź w Małopolsce.

41-letni mężczyzna kosił trawę swoim Ursusem - pojazd w pewnym momencie przechylił się, przekoziołkował i przygniótł kierowcę.

Szczegóły zdarzenia

Na miejsce zdarzenia zostali zadysponowani ratownicy medyczni i strażacy.

Druhom udało się wkrótce uwolnić mężczyznę spod ciężaru Ursusa - niestety jego stan okazał się być poważny.

Poszkodowany został zabrany przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala. Nie udzielono jednak dodatkowych informacji na temat obrażeń, jakie odniósł, ani na temat możliwych rokowań.

Sprawą zajęła się także policja z Mszany Dolnej - rannemu 41-latkowi pobrano krew, którą oddano do badania mającego na celu wykluczyć podejrzenie, iż mężczyzna był pod wpływem alkoholu.

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Jeżeli chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]

Źródło: Facebook / OSP Niedźwiedź