Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Wieś > Wielkie zmiany u Gienka i Andrzeja z Plutycz. Gospodarstwo jest nie do poznania
Iwona Stachurska
Iwona Stachurska 11.04.2024 14:09

Wielkie zmiany u Gienka i Andrzeja z Plutycz. Gospodarstwo jest nie do poznania

Andrzej i Gienek Onopiuk
fot. screen kanał Gienek i Andrzej Plutycze/ YouTube

Upragniony i długo wyczekiwany moment w historii słynnych bohaterów programu "Rolnicy.Podlasie" właśnie nastąpił. Z podwórka Gienka i Andrzeja zniknęło całe błoto. Pracami nad udoskonalaniem obejścia rodziny Onopiuk zajął się ciężki sprzęt, a chwilami z rewolucji na podwórku podzielił się z widzami na kanale YouTube Jarek - brat Andrzeja. 
 

W Plutyczach wielkie rewolucje

W podlaskiej wsi znanej wszystkim z popularnego programu o rolnikach zaczęły się rewolucje. Plutycze przechodzą zmiany, a konkretnie gospodarstwo Andrzeja i Gienka z programu "Rolnicy.Podlasie", emitowanego na kanale Focus TV.

Do niedawna rodzina Onopiuk żyła skromnie i bez możliwości jakichkolwiek zmian w domu czy na podwórku. Jednak wraz ze wzrostem popularności i coraz większym napływie odwiedzających Plutycze fanów, Andrzej, Gienek i Jarek postanowili zmodernizować mieszkanie. W 2022 roku w ich domu powstała łazienka. Teraz przyszedł czas na pozbycie się słynnego błota z obejścia rolników.
 

Anna Bardowska nagle zniknęła z Instagrama. Fani nie kryli zaniepokojenia

Popularność Andrzeja i Gienka rośnie

Słynni podlascy rolnicy oprócz występowania na szklanym ekranie, postanowili nagrywać filmy dla swoich fanów na założonym na YouTube kanale. Pokazują w nim efekty swojej pracy i życie na wsi od strony zwyczajnych, prostych ludzi. Kanał ma swoich zwolenników, gdyż obserwujących ciągle przybywa. 

Przybywa także gości, którzy odwiedzają gospodarstwo Onopiuków w Plutyczach. Przyjezdni jednak nie mają jak wejść na podwórko, bo wszędobylskie błoto utrudnia poruszanie się po obejściu Andrzeja i Gienka. Dlatego rolnicy zakasali rękawy i zabrali się za rewolucje.

Ciężki sprzęt wjechał do Plutycz

Pamiętacie słynne błoto u Andrzeja z Plutycz? Już go nie ma. Zastąpić je ma kostka brukowa, a wszystko za sprawą ciężkich maszyn, które pojawiły się na podwórku Onopiuków. 

Postępy prac na gospodarstwie relacjonował na YouTube Jarek, który pokazał również jako początkujący operator, jak sprawnie obsługuje nową ładowarkę. Z podwórka Andrzeja i Gienka zostało wywiezione w sumie ponad 20 ciężarówek błota, zastępując je piaskiem.

Mam nadzieje, że jak przyjedziecie teraz do nas, nie będziecie narzekać, że nie ma jak wejść do słynnych obór Gienka i Andrzeja. Teraz mam nadzieje, że po suchym będziecie mieli jak chodzić. - powiedział Jarek w filmiku na YouTube

Podobają się wam zmiany w obejściu Andrzeja i Gienka?