Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Wieś > Emilka urodziła dziecko. Wiemy, jak wygląda "mała ranczerka" z Laszek [FOTO]
Magdalena Więckowska
Magdalena Więckowska 19.03.2022 02:37

Emilka urodziła dziecko. Wiemy, jak wygląda "mała ranczerka" z Laszek [FOTO]

Emilka rolnicy podlasie
Facebook / Ranczo Laszki Emilia Korolczuk

Emilka poinformowała o narodzinach małej ranczerki na swoim profilu na Facebooku, gdzie posypały się setki gratulacji i ciepłych życzeń od fanów. 

Emilka urodziła piękną córkę

Już od jakiegoś czas Emilka Korolczuk dzieliła się informacjami na temat swojego stanu - z mediów społecznościowych fani mogli dowiedzieć się, że rolniczka oczekuje córki, której wraz z partnerem chce nadać imię Laura.

29 maja 2021 roku na oficjalnym profilu Emilii Korolczuk pojawiła się urocza fotografia, informująca o tym, że rolniczka już teraz może tulić swoją córkę w ramionach:

Zdjęcie zamieszczone na portalu Facebook Emilia opatrzyła krótkim, choć wymownym opisem: nowa ranczerka na Ranczu Laszki ❤️. 

Zapraszamy do obejrzenia naszego najnowszego materiału wideo:

[EMBED-15]

Nie trzeba dodawać, że termin porodu - choć oczekiwany - zaskoczył wszystkich fanów serialu Rolnicy. Podlasie. Szczęśliwym rodzicom i małej Laurze redakcja Rolnik Info życzy wszystkiego, co najlepsze!

Emilia Korolczuk z Laszek

Emilia Korolczuk jest jedną z osób, które zyskały ogromną popularność dzięki udziałowi w serialu Rolnicy. Podlasie, który emitowany jest przez stację Fokus TV.

Na przestrzeni czasu zaradna i niezależna rolniczka poznała mężczyznę, z którym postanowiła założyć rodzinę.

Jak podkreśla, jej partner nie chce pojawiać się w mediach społecznościowych, a ona szanuje jego potrzebę prywatności.

Wiemy, że Emilia Korolczuk nie planuje stawać na ślubnym kobiercu ze swoim wybrankiem. Jakiś czas temu para poinformowała o tym, że wkrótce na świecie pojawi się ich pierwsza córka, której chcą nadać imię Laura.

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Jeżeli c**hcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]**

Źródło: Facebook / Ranczo Laszki Emilia Korolczuk