Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Wieś > Nowy rozdział w życiu Emilii z "Rolnicy. Podlasie". Rolniczka pokazała zdjęcie
Magdalena Więckowska
Magdalena Więckowska 19.03.2022 02:44

Nowy rozdział w życiu Emilii z "Rolnicy. Podlasie". Rolniczka pokazała zdjęcie

emilia rolnicy podlasie
Facebook / Ranczo Laszki - Emilia Korolczuk

Emilia Korolczuk znana z kultowego serialu Rolnicy. Podlasie z chęcią dzieli się szczegółami swojego życia prywatnego z fanami w mediach społecznościowych. W ostatnim czasie rolniczka poinformowała o chrzcie swojej córki Laury.

Na profilu rancza Laszki Emilka zamieściła fotografię z uroczystości, na której pozuje ze swoim partnerem i pociechą w odświętnych strojach.

Rodzinne chwile u Emilki Korolczuk z Rolnicy. Podlasie

W jednym z filmów Emilka Korolczuk wskazała, że choć na Podlasiu mieszka wiele osób wyznania prawosławnego, jej rodzina identyfikuje się z tradycją katolicką.

Kilka miesięcy temu rolniczka poinformowała fanów o tym, że spodziewa się dziecka ze swoim partnerem. Stwierdziła, że pomimo zachęt ze strony rodziny nie zdecyduje się na ślub kościelny.

Niektórzy obserwatorzy facebookowego profilu Emilki mogli być nieco zaskoczeni, gdy w niedzielę 26 września 2021 roku rolniczka zamieściła fotografię z chrzcin swojej córki.

Fotografia w mediach społecznościowych

Emilka opatrzyła fotografię opisem, odnosząc się do swojej córki:

- Mała chrześcijanka.

Na zdjęciu pozuje nie tylko sama rolniczka, ale również jej partner i dziecko. Fani Emilki nie zawiedli również tym razem - w komentarzach pojawiło się wiele miłych słów i życzeń dla szczęśliwej rodziny z Laszek.

- Czysty tatuś - napisała jedna z internautek.

- Dużo szczęścia i miłości dla malutkiej i rodziców - dodała inna osoba.

Artykuły polecane przez redakcję Rolnik Info:

Jeżeli chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]

Źródło: Facebook / Ranczo Laszki - Emilia Korolczuk