RolnikInfo.pl
Rolnicy. Podlasie - apel Andrzeja

Rolnik Info/YouTube

Pilny apel Andrzeja z "Rolnicy. Podlasie". Chodzi o bijatykę i policję

5 Maja 2021

Autor tekstu:

Aneta Wasilewska

Udostępnij:

Andrzej, którego widzowie znają z programu "Rolnicy. Podlasie" wielokrotnie zwracał się z apelami do wszystkich odwiedzających. Rolnik prosił, by nie pojawiali się u niego w gospodarstwie z alkoholem. Niestety, gdy goście przyjeżdżają do swoich ulubionych bohaterów, bardzo często towarzyszą im butelki, a trunki wypijane są na miejscu razem z ojcem Andrzeja - Gienkiem. W rozmowie z redakcją Rolnik Info, Andrzej postanowił zwrócić się do odwiedzających z kolejnym apelem.

- Mam ogromny apel do moich widzów, fanów, odwiedzać nas oczywiście można, tylko chodzi o to, żeby jak tutaj się napiją, chodzi tu bardziej o młodzież, przedział 20-30 lat, żeby nie skakali do bitki i sąsiadów nie zaczepiali - zaapelował Andrzej. 

Chwilowa radość fanów a problemy rolników 

Od kiedy Gienek z Andrzejem zaczęli występować w programie "Rolnicy. Podlasie" coraz więcej widzów korzysta z okazji, by poznać rolników. Niestety, chociaż odwiedzający czerpią z tego radość, w Plutyczach zostają Gienek i Andrzej razem z problemami, które wynikają z licznych odwiedzin.

Zapraszamy do obejrzenia naszego materiału wideo:

W związku z tym Andrzej zwrócił się nie tylko o powstrzymanie się od bijatyki i zaczepiania sąsiadów, ale jeszcze o zachowanie porządku i pamiętanie o tym, że w Plutyczach mieszka więcej osób niż tylko rolnicy znani z telewizji.  

- (Sąsiedzi - przyp. red) widzą, że coś się tutaj dzieje i zaraz policja przyjeżdża. I ten ktoś pojedzie, a od policji obrywam ja, albo ojciec, że są jakieś zamieszki, że sąsiadów zaczepiają, że ktoś zastawił wjazd na podwórko, albo butelki gdzieś tam pod płotem się walają - poprosił Andrzej, zaznaczając raz jeszcze, by nie zaczepiać sąsiadów. 

W świetle wydarzeń z minionego weekendu apel Andrzeja jest cały czas aktualny. Więcej o tym, co zdarzyło się w Plutyczach można przeczytać >tutaj<.

Przypominamy także, o prośbie, jaką wczoraj skierowali Gienek z Andrzejem do odwiedzających, którzy byli 1 maja świadkami zatrzymania Gienka o podzielenie się dowodami w postaci nagrań, więcej o prośbie rolników >tutaj<. 

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Jeżeli chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@rolnikinfo.pl

Aneta Wasilewska

Absolwentka filologii ukraińskiej.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@rolnikinfo.pl

Podobne artykuły

pożar stodoła

Wieś

Potężny pożar stodoły. Rolnicy wspomogli strażaków

Czytaj więcej >
obornik odpady

Wieś

Wlewał toksyczne odpady do obornika. Mężczyzna został zatrzymany przez policję

Czytaj więcej >
myśliwy

Wieś

Myśliwy spadł z ambony w lesie. Rozpaczliwie wołał o pomoc

Czytaj więcej >
wypadek grzybobranie

Wieś

Tragedia na grzybobraniu. 70-latek nie wrócił już do domu

Czytaj więcej >
straż leśna

Wieś

Dolnośląskie: Straż Leśna złapała kłusownika na gorącym uczynku

Czytaj więcej >
pożar pustków żuławski

Wieś

Potężny pożar stodoły. Śmierć poniosły trzy osoby

Czytaj więcej >