RolnikInfo.pl
gienek andrzej

Rolnik Info - materiały własne

Po ogromnej fali hejtu Gienek i Andrzej zniknęli. Co dalej z rolnikami?

11 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Magdalena Więckowska

Udostępnij:

Gienek i Andrzej Onopiukowie z pewnością są jednymi z najlepiej rozpoznawalnych rolników w całej Polsce. Swoją sławę zawdzięczają udziałowi w programie Rolnicy. Podlasie, a także prowadzonemu przez siebie profilowi w mediach społecznościowym.

Nie będzie jednak przesadą stwierdzenie, że w ostatnim czasie Onopiukowie dosłownie zniknęli z przestrzeni internetowej, gdyż na ich fanpage'u nie pojawiają się żadne nowe wpisy. Czy cisza ze strony rolników spowodowana jest niechęcią do hejtu ze strony internautów czy mnogością zadań do wykonania w gospodarstwie?

Onopiukowie milczą w mediach społecznościowych

Profil Gienka i Andrzeja Onopiuków na portalu Facebook obserwuje ponad 71,6 tysiąca osób. Jeszcze do niedawna bohaterowie kultowego programu Rolnicy. Podlasie regularnie publikowali wpisy, dokumentujące ich codzienność w Plutyczach.

Z czasem nad Gienkiem i Andrzejem zaczęły zbierać się czarne chmury. W komentarzach pod postami rolników coraz częściej można było przeczytać gorzkie słowa, krytyczną ocenę ich stylu życia, a także wyśmiewanie.

Jeden z ostatnich postów, który relacjonował ważne zdarzenie z Plutycz, opisywał lądowanie śmigłowca LPR - niestety, wielu internautów oczerniło Gienka i Andrzeja, wypisując na ich temat wiele nieprawdziwych osądów.

policja

19-latek kierował ładowarką. Pijanego zatrzymały policjantki

CZYTAJ DALEJ

Ostatni post na facebookowym profilu Gienka i Andrzeja pojawił się 27 maja 2021 roku. We wpisie fani mogli dowiedzieć się, że ich ulubieni rolnicy nie będą obecni w gospodarstwie przez dwa dni - tym samym prosili o nieodwiedzanie ich gospodarstwa.

Od tamtej pory na profilu bohaterów serialu Rolnicy. Podlasie panuje cisza. Jest to o tyle znamienne, że w niedalekiej przeszłości posty pojawiały się dość często - w maju nieomal każdego dnia.

Czy milczenie zostanie przerwane?

Internauci z pewnością zastanawiają się, co jest rzeczywistym powodem milczenia Gienka i Andrzeja na ich facebookowym profilu. Czyżby rolnikom znudziły się media społecznościowe? Może mają bardzo dużo pracy w gospodarstwie? A może przerosła ich fala hejtu, z którą spotkali się w ostatnim czasie i potrzebują nieco czasu w samotności?

Pytania na temat popularnych rolników się mnożą - odpowiedzi jednak brak. Wymowne mogą jednak być komentarze internautów pod ostatnim postem Onopiuków, w którym rolnicy informowali o swojej dwudniowej nieobecności:

1
2

Niewykluczone, że zarówno Gienek, jak i Andrzej czują się przytłoczeni codziennymi wizytami dziesiątek fanów i postanowili wycofać się z mediów społecznościowych, by zyskać nieco spokoju.

Nie zmienia to faktu, że wielu fanów tęskni za pogodnymi rolnikami z Plutycz i z pewnością ucieszyłyby ich fotografie ich ulubionych bohaterów serialu Rolnicy. Podlasie.

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Jeżeli chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@rolnikinfo.pl

źródło: Facebook

Podobne artykuły

zboże

Wieś

Recydywista miał okraść rolnika. Skrył się w zbożu

Czytaj więcej >
piwnica

Wieś

Rolnik naprawiał rurę w piwnicy. Doszło do tragedii

Czytaj więcej >
Andrzej

Wieś

Tylko u nas: Andrzej z "Rolnicy. Podlasie" wyznał ile kobiet oczarował [WIDEO]

Czytaj więcej >
śmigłowiec LPR Gienek i Andrzej

Wieś

Śmigłowiec LPR u Gienka i Andrzeja. Nagłe zasłabnięcie sąsiada

Czytaj więcej >
Balin

Wieś

Pozostawieni na końcu świata. Balin - wieś, która stała się symbolem wykluczenia komunikacyjnego w Polsce

Czytaj więcej >
Gospodarstwo - straż pożarna

Wieś

Dramat w gospodarstwie. Siostra odnalazła ciało swojego brata

Czytaj więcej >