RolnikInfo.pl
auto

CN NEWS (https://www.youtube.com/watch?v=dYPffjS78rQ)

Ktoś zastawił autem wjazd na farmę. Rolnik wziął sprawy w swoje ręce [WIDEO]

7 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Magdalena Więckowska

Udostępnij:

W angielskim hrabstwie Durham doszło do nieprawdopodobnego zdarzenia z udziałem rolnika, podnośnika widłowego i samochodu osobowego. Farmer, rozzłoszczony tym, że wjazd do jego gospodarstwa został zastawiony przez czyjeś auto, bez chwili wahania uruchomił wózek widłowy, którym przerzucił pojazd kilka metrów dalej, na środek szosy.

Film, który stał się hitem w internecie, został opublikowany m.in. na kanale YouTube.com brytyjskiej stacji CN News.

Rolnik, wózek widłowy i niecodzienne zdarzenie

Jak możemy dowiedzieć się z informacji przekazanych przez CN News, okoliczni mieszkańcy wsi w hrabstwie Durham regularnie zmagają się z dziesiątkami samochodów, które parkują w okolicy w kłopotliwych dla farmerów miejscach. Powód? Ludzie z miast przyjeżdżają, by zwiedzać atrakcję regionu, jakim jest piękny pałac Barnard.

Niestety, tłumy gości parkujących we wszelkich możliwych miejscach, stają się niemałym wyzwaniem dla rolników, którzy nie mogą wjeżdżać na własne farmy.

Wideo, które zyskało popularność w sieci, ma już miliony wyświetleń. Pojawiło się w wielu mediach w Wielkiej Brytanii, pokazując furię rolnika, który - bez czekania na właściciela auta - dosłownie przerzucił samochód osobowy na środek ruchliwej drogi, używając do tego podnośnika widłowego.

AndrzejRembowski/Pixabay ( zdjęcie ilustracyjne)

Szybka reakcja rolnika zapobiegła tragedii. Ciągnik zahaczył o linię wysokiego napięcia

CZYTAJ DALEJ

Co się wydarzyło w hrabstwie Durham?

Na krótkim wideo możemy zauważyć żółty wózek widłowy, za którego kierownicą siedzi rolnik. Mężczyzna podjeżdża do srebrnego auta i uderza w niego widłami pojazdu.

Dalej samochód jest popychany przez wózek, jednakże w pewnym momencie podnośnik kieruje się wyraźnie w górę, przez co samochód staje dęba i przewraca się na bok.

Rolnikowi nie wystarczyło pozbycie się samochodu sprzed bramy - na filmie widzimy, że w akcie złości popycha dalej wywrócone auto, przesuwając je na środek szosy.

W pewnym momencie srebrny samochód osobowy znajduje się na środku drogi szybkiego ruchu, którą - na szczęście - nikt nie nadjeżdżał. Na koniec mężczyzna rejestrujący poczynania rolnika telefonem komórkowym zostaje przewrócony przez skręcającego rolnika.

Czy można powiedzieć, że zdenerwowanie i brak cierpliwości rolnika tłumaczy zniszczenie cudzego mienia i pozostawienie go na publicznej drodze? Tą sprawą z pewnością zajmą się odpowiednie służby.

Materiał stacji CN News można obejrzeć na poniższym filmie:

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Jeżeli chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@rolnikinfo.pl

Źródło: YouTube.com / CN News

Magdalena WięckowskaAutor

Z wykształcenia muzyk, filozof i polonista. Stanowisko wydawcy i redaktora w na portalu RolnikInfo jest moim debiutem w branży dziennikarskiej, choć praca ze słowem pisanym towarzyszy mi od wielu lat.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: magdalena.wieckowska@rolnikinfo.pl

Podobne artykuły

ciągnik

Maszyny

Traktorzysta holował samochód. Do akcji wkroczyła policja

Czytaj więcej >
wypadek rolnik

Maszyny

Wypadek podczas zrywania orzechów. Mężczyzna spadł na kosiarkę konną

Czytaj więcej >
traktory

Maszyny

Wysoki popyt na traktory nie ulega zmianie. Podsumowanie wrześniowych statystyk

Czytaj więcej >
ciągnik

Maszyny

Zderzenie dwóch ciągników na drodze. Rolnicy byli nietrzeźwi

Czytaj więcej >
agritech

Maszyny

Sektor agritech rośnie w siłę. Rolnicy coraz częściej sięgają po drony i roboty

Czytaj więcej >
traktor lokomotywa

Maszyny

Lubelszczyzna: traktorzysta wjechał pod pociąg

Czytaj więcej >