RolnikInfo.pl
Rolnicy. Podlasie - Emilia

Ranczo Laszki Emilia Korolczuk/Facebook

"Rolnicy. Podlasie": Emilia nie spodziewała się podobnego zachowania. Rolniczka zamieściła podziękowania

2 Maja 2021

Autor tekstu:

Aneta Wasilewska

Udostępnij:

Program "Rolnicy. Podlasie" z sezonu na sezon ściąga przed telewizory coraz więcej widzów. Fani nie tylko chętnie śledzą losy swoich ulubionych bohaterów w programie, ale i pojawiając się w gospodarstwach rolników. Jedną z najchętniej odwiedzanych bohaterek jest Emilia z Laszek, która za pośrednictwem mediów społecznościowych powiadomiła, że fani nie bacząc na "nieciekawą" pogodę, chętnie pojawili się ostatnio w Laszkach. Ku zaskoczeniu rolniczki, widzowie pojawili się z niespodziankami.

Emilia znana z programu "Rolnicy. Podlasie" za pośrednictwem mediów społecznościowych zamieściła podziękowania dla swoich fanów, którzy pojawiają się w Laszkach i potrafią zrozumieć, że przyszła mama nie ma siły na spotkania z widzami. Rolniczka zamieściła pełne wdzięczności słowa dla odwiedzających. Emilia, która już w przyszłym miesiącu przywita na świecie maleńką Laurę, nie spodziewała się prezentów dla córki.

Zapraszamy do obejrzenia naszego materiału wideo:

- Drodzy Fani, dziś pomimo nieciekawej pogody było Was tylu, że jak to stwierdzili sąsiedzi "przez Laszki przejechała cała Polska" Bardzo dziękuję wszystkim za zrozumienie, że nie wychodzę, bo w 9 miesiącu ciąży jest mi po prostu ciężko, dziękujemy za pozdrowienia, przemiłe słowa, życzenia oraz... Czego się nigdy nie spodziewaliśmy, dziękujemy za wspaniałe prezenty dla naszej Laury, która ma być z nami dopiero za miesiąc - przekazała Emilia. 

Młoda rolniczka podzieliła się także zdjęciami prezentów, które otrzymała od widzów. Wśród prezentów znalazły się między innymi ubranka i zabawki.

Emilia opowiedziała o ciąży w programie "Rolnicy. Podlasie"

Przypomnijmy, Emilia w połowie lutego bieżącego roku w rozmowie z Super Expressem zdradziła, że spodziewa się dziecka. Młoda rolniczka przyznała wtedy, że data porodu została wyznaczona na 3 czerwca 2021 roku. Na świecie ma pojawić się dziewczynka, która otrzyma imię Laura.

W ostatnim odcinku programu "Rolnicy. Podlasie" przyszła mama po rozmowie z lekarzem przekazała swojej mamie i babci, że wyniki jej badań są dobre. Co więcej, młoda rolniczka zdradziła, że już za miesiąc będzie miała kolejną wizytę u lekarza. Kobiety przed kamerami rozmawiały o macierzyństwie i o ciąży Emilii, więcej na ten temat można przeczytać >tutaj<. 

Natomiast o tym, co będzie działo się w odcinku programu "Rolnicy. Podlasie", który zostanie wyemitowany już dzisiaj, można przeczytać >tutaj<. 

Fot. Ranczo Laszki Emilia Korolczuk/Facebook

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Jeżeli chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@rolnikinfo.pl

Źródło: Facebook/Ranczo Laszki Emilia Korolczuk

Podobne artykuły

emilka

Wieś

Fani Emilki zaskoczeni nową wiadomością. W "Rolnicy. Podlasie" pojawi się nowa bohaterka

Czytaj więcej >
pożar

Wieś

Awaria kombajnu. Sześć hektarów zboża poszło z dymem

Czytaj więcej >
gienek rolnicy podlasie

Wieś

"Rolnicy. Podlasie": Gienek trafił do szpitala. Przerwano nagrania

Czytaj więcej >

Wieś

Pracował kombajnem po 22:00. Sąsiedzi z miasta zadzwonili po policję

Czytaj więcej >
śmieci

Wieś

Zostawił stertę śmieci na łące rolnika. Zdradził go mały szczegół

Czytaj więcej >
odrolnienie

Wieś

Rolniczka chce zablokować odrolnienie ziemi. Zaskakujący powód

Czytaj więcej >