Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Wieś > "Rolnicy. Podlasie": Emilia zaprasza gości. Jest tylko jeden warunek
Aneta Wasilewska
Aneta Wasilewska 19.03.2022 02:41

"Rolnicy. Podlasie": Emilia zaprasza gości. Jest tylko jeden warunek

Ranczo Laszki Emilia Korolczuk/Facebook
Ranczo Laszki Emilia Korolczuk/Facebook

Emilia Korolczuk znana wszystkim fanom programu "Rolnicy. Podlasie" powiadomiła, że Ranczo Laszki ponownie będzie dostępne dla odwiedzających. Rolniczka postawiła tylko jeden warunek swoim fanom.

- Drodzy Fani! W końcu otwieramy się na Wasze odwiedziny! Od jutra, codziennie o każdej pełnej godzinie 12,14 oraz 16 można odwiedzać Ranczo - napisała Emilia w mediach społecznościowych.

Warunek dla odwiedzających

Rolniczka poprosiła, by wszyscy, którzy chcą pojawić się wcześniej w Laszkach, zadzwonili do niej i się umówili. Emilia zaznaczyła, że grupa odwiedzających może liczyć do 15 osób, w przeciwnym razie "mój kontakt z Wami jest utrudniony i zwiedzanie nie ma sensu".

- Mam nadzieję, że taki układ ograniczy, chociaż w jakimś stopniu Wasze odwiedziny w dziwnych godzinach, czyli 7 rano, kiedy to mamy obrządki przy zwierzętach lub o 20 kiedy to chcemy mieć już spokój i czas dla siebie - dodała rolniczka.

"Co mnie nie zabije"

Na prośbę skierowaną do odwiedzających zareagował Maciej Sidorowicz, jeden z bohaterów programu "Rolnicy. Podlasie", który życzył Emilii "powodzenia w ogarnięciu fanów".

- Co mnie nie zabije... - odpowiedziała Rolniczka.

>

Artykuły polecane przez redakcję Rolnik Info:

Jeżeli chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]

Źródło: FB