Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Wieś > Tragedia w gospodarstwie agroturystycznym. Tajemnicza śmierć seniorów
Magdalena Więckowska
Magdalena Więckowska 19.03.2022 02:43

Tragedia w gospodarstwie agroturystycznym. Tajemnicza śmierć seniorów

gospodarstwo agroturystyczne
unsplash.com / fot. Sincerely Media

Do tragedii doszło w ostatnich dniach w jednym z gospodarstw agroturystycznych na terenie województwa lubuskiego: na wypoczynek na wieś przyjechało małżeństwo siedemdziesięciolatków, których wkrótce znaleziono martwych. Makabrycznego odkrycia dokonał pracownik gospodarstwa.

Na obecną chwilę nie wiadomo, co było przyczyną zgonu mężczyzny i kobiety. Sprawą zajmuje się obecnie Prokuratura Okręgowa w Zielonej Górze.

Śmierć małżonków w gospodarstwie agroturystycznym

W ostatnich dniach do gospodarstwa agroturystycznego w miejscowości Bronków (pow. krośnieński, woj. lubuskie) przyjechało małżeństwo z zamiarem spędzenia urlopu na łonie natury.

Na co dzień siedemdziesięciolatkowie mieszkali w położonej niedaleko gminie Żary na ternie województwa lubuskiego.

W czwartek 9 września 2021 roku sielanka została przerwana w brutalny sposób - martwych małżonków odnalazł przypadkowo pracownik gospodarstwa agroturystycznego. Bez chwili wahania poinformowano o makabrycznym fakcie odpowiednie służby.

Prace służb nad wyjaśnieniem śmierci seniorów

Do gospodarstwa w Bronkowie przyjechali funkcjonariusze policji i prokurator, którzy poddali oględzinom pokój wynajęty przez seniorów.

Jak podają służby, w ich kwaterze znajdowało się wiele leków, które mogły wskazywać na to, że cierpią na jakieś schorzenia.

Co było powodem śmierci kobiety i mężczyzny? Według prokuratora w sprawę nie były zamieszane osoby trzecie. Istnieje natomiast podejrzenie, że seniorzy przedawkowali leki, którymi dysponowali w pokoju.

Dalszych informacji z pewnością dostarczy zlecona przez prokuratora sekcja zwłok i wyniki badań histopatologicznych.

Sprawą zajmuje się obecnie Prokuratura Rejonowa w Krośnie Odrzańskim.

Artykuły polecane przez redakcję Rolnik Info:

Jeżeli chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]

Źródło: interia.pl