Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Wieś > Dramat na wsi. Ciało mężczyzny odnaleziono w studni
Aneta Wasilewska
Aneta Wasilewska 19.03.2022 02:40

Dramat na wsi. Ciało mężczyzny odnaleziono w studni

OSP KSRG Naruszewo/Facebook
OSP KSRG Naruszewo/Facebook

Zakończyły się poszukiwania zaginionego 84-latka. Ciało mężczyzny zostało odnalezione pod dwóch dniach w wiejskiej studni.

Jak powiadomiła rzecznik KPP w Płońsku, podkom. Kinga Drężek-Zmysłowska, w minioną środę, 30 czerwca bieżącego roku przed godziną 13:00 do płońskich funkcjonariuszy policji wpłynęło zgłoszenie. Ze słów starszej kobiety, mieszkanki miejscowości Rąbież w gminie Naruszewo wynikało, że zaginął jej 84-letni mąż.

Ciało 84-latka odnaleziono w studni

W zgłoszeniu kobieta zaznaczyła, że jej mąż wyszedł z domu w poniedziałek, 28 czerwca i od tamtej pory nikt go nie widział.

- Po raz ostatni mężczyzna widziany był przez zgłaszającą w miniony poniedziałek, 28 czerwca. Policjanci, w wyniku podjętych czynności, na dnie niezabezpieczonej studni w pobliżu drogi, niedaleko od zabudowań znaleźli ciało mężczyzny - powiadomiła Drężek-Zmysłowska.

Jak powiadomiono, bliscy potwierdzili, że mężczyzna wydobyty ze studni, to zaginiony 84-latek. 

W akcji na miejscu zdarzenia wzięli udział funkcjonariusze policji oraz OSP Naruszewo i JRG Płońsk.

Trwa postępowanie w sprawie

Obecnie w sprawie śmierci 84-latka prowadzone jest postępowanie przez płońską prokuraturę. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez portal ciechanowinaczej.pl, postępowanie prowadzone jest w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci.

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Jeżeli chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]

Źródła: OSP KSRG Naruszewo/Facebook, ciechanowinaczej.pl

Tagi: Wieś Policja