Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Wieś > Fani Emilki zaskoczeni nową wiadomością. W "Rolnicy. Podlasie" pojawi się nowa bohaterka
Magdalena Więckowska
Magdalena Więckowska 19.03.2022 02:41

Fani Emilki zaskoczeni nową wiadomością. W "Rolnicy. Podlasie" pojawi się nowa bohaterka

emilka
Facebook / Ranczo Laszki Emilia Korolczuk

Emilia Korolczuk jest bez wątpienia jedną z najpopularniejszych rolniczek w Polsce - swoją popularność zawdzięcza uczestnictwu w kultowym programie Rolnicy. Podlasie. W mediach społecznościowych Emilka na bieżąco informuje swoich fanów na temat wszelkich nowości, jakie mają miejsce w jej życiu i w gospodarstwie. Już teraz wiadomo, że zmiany dotyczyć będą również obsady serialu Rolnicy. Podlasie.

Całkiem niedawno Emilka urodziła córkę - Laurę - a w ostatnich dniach rolniczka kompletnie zaskoczyła fanów, dzieląc się wspaniałą informacją na swoim profilu na Facebooku: jej dziecko po raz pierwszy wystąpiło w rolniczym serialu uwielbianym przez miliony telewidzów.

Laura zadebiutowała w serialu Rolnicy. Podlasie

Wielka liczba fanów z zapartym tchem oczekiwała dnia, w którym ich ulubiona rolniczka - Emilka z Laszek - miała urodzić swoje pierwsze dziecko.

Życie rezolutnej Emilki znacząco się zmieniło, ale wraz ze wsparciem babci, mamy i partnera z werwą i radością pracuje w ukochanym przez siebie gospodarstwie.

Bycie młodą mamą i zapracowaną rolniczką nie przeszkadza Emilce w dalszym uczestnictwie w serialu Rolnicy. Podlasie. W najnowszym wpisie na Facebooku popularna mieszkanka Laszek podzieliła się radosną wiadomością: do obsady serialu dołączyła jej córka - Laura.

Odcinki kultowego serialu o życiu rolników z Podlasia są tworzone z wyprzedzeniem, toteż na moment, w którym będzie można zobaczyć Laurę na ekranie, trzeba będzie nieco poczekać.

Zaskakująca informacja spotkała się z niezwykle ciepłym przyjęciem fanów, którzy nie szczędzili miłych słów całej rodzinie rolniczki.

Cała rodzina z Laszek

Pozytywna reakcja fanów Emilki nie jest niczym zaskakującym - rolniczka od zawsze cieszyła się uznaniem innych ludzi - zarówno tych, którzy zawodowo zajmują się produkcją żywności, jak i tych, którym tajniki rolnictwa są raczej obce.

Na fotografii, którą Emilka zamieściła na swoim profilu, możemy zauważyć nie tylko ją samą pozującą z Laurą w ramionach, ale również jej babcię, mamę i partnera.

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Jeżeli chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]

Źródło: Facebook / Ranczo Laszki Emilia Korolczuk