RolnikInfo.pl
emilka

Facebook / Ranczo Laszki Emilia Korolczuk

Fani Emilki zaskoczeni nową wiadomością. W "Rolnicy. Podlasie" pojawi się nowa bohaterka

11 Lipca 2021

Autor tekstu:

Magdalena Więckowska

Udostępnij:

Emilia Korolczuk jest bez wątpienia jedną z najpopularniejszych rolniczek w Polsce - swoją popularność zawdzięcza uczestnictwu w kultowym programie Rolnicy. Podlasie. W mediach społecznościowych Emilka na bieżąco informuje swoich fanów na temat wszelkich nowości, jakie mają miejsce w jej życiu i w gospodarstwie. Już teraz wiadomo, że zmiany dotyczyć będą również obsady serialu Rolnicy. Podlasie.

Całkiem niedawno Emilka urodziła córkę - Laurę - a w ostatnich dniach rolniczka kompletnie zaskoczyła fanów, dzieląc się wspaniałą informacją na swoim profilu na Facebooku: jej dziecko po raz pierwszy wystąpiło w rolniczym serialu uwielbianym przez miliony telewidzów.

Laura zadebiutowała w serialu Rolnicy. Podlasie

Wielka liczba fanów z zapartym tchem oczekiwała dnia, w którym ich ulubiona rolniczka - Emilka z Laszek - miała urodzić swoje pierwsze dziecko.

Życie rezolutnej Emilki znacząco się zmieniło, ale wraz ze wsparciem babci, mamy i partnera z werwą i radością pracuje w ukochanym przez siebie gospodarstwie.

Bycie młodą mamą i zapracowaną rolniczką nie przeszkadza Emilce w dalszym uczestnictwie w serialu Rolnicy. Podlasie. W najnowszym wpisie na Facebooku popularna mieszkanka Laszek podzieliła się radosną wiadomością: do obsady serialu dołączyła jej córka - Laura.

prezes pis

Prezes PiS zapowiedział zmiany na wsi. Z Nowym Ładem "zupełnie zmieni się życie"

CZYTAJ DALEJ

Odcinki kultowego serialu o życiu rolników z Podlasia są tworzone z wyprzedzeniem, toteż na moment, w którym będzie można zobaczyć Laurę na ekranie, trzeba będzie nieco poczekać.

Zaskakująca informacja spotkała się z niezwykle ciepłym przyjęciem fanów, którzy nie szczędzili miłych słów całej rodzinie rolniczki.

Cała rodzina z Laszek

Pozytywna reakcja fanów Emilki nie jest niczym zaskakującym - rolniczka od zawsze cieszyła się uznaniem innych ludzi - zarówno tych, którzy zawodowo zajmują się produkcją żywności, jak i tych, którym tajniki rolnictwa są raczej obce.

Na fotografii, którą Emilka zamieściła na swoim profilu, możemy zauważyć nie tylko ją samą pozującą z Laurą w ramionach, ale również jej babcię, mamę i partnera.

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

  • Smutna wiadomość od bohaterki "Rolnik szuka żony". Nikt nie spodziewał się rozstania

  • Koszmarne odkrycie w zbożu. Przypadkowi świadkowie zaalarmowali służby

  • Katastrofa ekologiczna: śnięte ryby w czarnym błocie. Organizacja ujawniła błąd Wód Polskich

Jeżeli chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@rolnikinfo.pl

Źródło: Facebook / Ranczo Laszki Emilia Korolczuk

Magdalena Więckowska

Z wykształcenia muzyk, filozof i polonista. Stanowisko wydawcy i redaktora w na portalu RolnikInfo jest moim debiutem w branży dziennikarskiej, choć praca ze słowem pisanym towarzyszy mi od wielu lat.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@rolnikinfo.pl

Podobne artykuły

obornik odpady

Wieś

Wlewał toksyczne odpady do obornika. Mężczyzna został zatrzymany przez policję

Czytaj więcej >
myśliwy

Wieś

Myśliwy spadł z ambony w lesie. Rozpaczliwie wołał o pomoc

Czytaj więcej >
wypadek grzybobranie

Wieś

Tragedia na grzybobraniu. 70-latek nie wrócił już do domu

Czytaj więcej >
straż leśna

Wieś

Dolnośląskie: Straż Leśna złapała kłusownika na gorącym uczynku

Czytaj więcej >
pożar pustków żuławski

Wieś

Potężny pożar stodoły. Śmierć poniosły trzy osoby

Czytaj więcej >
chlewnia

Wieś

Warmińsko-mazurskie: dwóch mężczyzn kradło złom z nieczynnej chlewni

Czytaj więcej >