RolnikInfo.pl
rolnik szuka żony

unsplash.com / fot. Bonnie Kittle

Słynna rolniczka urodziła. Nie wszyscy internauci gratulują

25 Maja 2021

Autor tekstu:

Magdalena Więckowska

Udostępnij:

W przestrzeni medialnej coraz więcej jest słynnych kobiet, które z powodzeniem zajmują się rolnictwem. Ogromną sympatię i popularność zyskała Magdalena znana z siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony". Jak poinformowano w mediach społecznościowych, rolniczka urodziła właśnie swoje pierwsze dziecko - Marcela.

Niestety poza gratulacjami ze strony internautów pojawiły się krytyczne słowa. Fani mieli żal do Magdaleny, że podczas bożonarodzeniowego odcinka show utrzymywała, że nie jest w ciąży. 

Magdalena z "Rolnik szuka żony" urodziła syna

O radosnym wydarzeniu poinformowano na facebookowym profilu Rolnik szuka żony TVP. Choć nie podano dokładnej daty narodzin syna Magdaleny i Kuby, to wiemy, że imię potomka rolniczej pary to Marcel.

Magdalena nie miała początkowo szczęścia w programie - po zaproszeniu trójki wybranych przez siebie kandydatów przeżyła duże rozczarowanie ich zachowaniem i planami na przyszłość. Okazało się jednak, że wśród listów znajdowała się wiadomość od Kuby, z którym szybko nawiązała bliższą znajomość. 

Magdalena podczas kręcenia kolejnych odcinków Rolnik szuka żony nie ukrywała, że to właśnie Jakub skradł jej serce.

Zapraszamy do obejrzenia naszego najnowszego materiału wideo:

[EMBED-15]

Jak się okazało, rolniczka wkrótce przeprowadziła się do swojego wybranka. Przez cały czas kobieta konsekwentnie zaprzeczała doniesieniom, jakoby była w ciąży. 

Nie tylko gratulacje

W sekcji komentarzy dostępnych pod wpisem na Facebooku można przeczytać wiele ciepłych słów i gratulacji ze strony fanów Magdaleny.

Jednak - jak to w życiu bywa - nawet w obliczu tak pozytywnej informacji nie można liczyć na jednomyślność wszystkich komentatorów.

Pojawiły się głosy mówiące, że Magdalena opanowała cudowną metodę, dzięki której jej ciąża trwała kilka miesięcy krócej niż standardowo - był to oczywiście ironiczny przytyk wobec wcześniejszych zaprzeczeń Magdy wobec plotek na temat ciąży.

Inni internauci wzięli jednak rolniczkę w obronę i podkreślili, że nie ma ona w obowiązku dzielenia się szczegółami swojego życia rodzinnego z szeroką publiką.

Również redakcja Rolnik Info przyłącza się do gratulacji dla świeżo upieczonych rodziców.

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Jeżeli c**hcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@rolnikinfo.pl**

Źródło: Rolnik Szuka Żony TVP / Facebook

Magdalena Więckowska

Z wykształcenia muzyk, filozof i polonista. Stanowisko wydawcy i redaktora w na portalu RolnikInfo jest moim debiutem w branży dziennikarskiej, choć praca ze słowem pisanym towarzyszy mi od wielu lat.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@rolnikinfo.pl

Podobne artykuły

pożar stodoła

Wieś

Potężny pożar stodoły. Rolnicy wspomogli strażaków

Czytaj więcej >
obornik odpady

Wieś

Wlewał toksyczne odpady do obornika. Mężczyzna został zatrzymany przez policję

Czytaj więcej >
myśliwy

Wieś

Myśliwy spadł z ambony w lesie. Rozpaczliwie wołał o pomoc

Czytaj więcej >
wypadek grzybobranie

Wieś

Tragedia na grzybobraniu. 70-latek nie wrócił już do domu

Czytaj więcej >
straż leśna

Wieś

Dolnośląskie: Straż Leśna złapała kłusownika na gorącym uczynku

Czytaj więcej >
pożar pustków żuławski

Wieś

Potężny pożar stodoły. Śmierć poniosły trzy osoby

Czytaj więcej >