Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Wieś > Słynna rolniczka urodziła. Nie wszyscy internauci gratulują
Magdalena Więckowska
Magdalena Więckowska 19.03.2022 02:37

Słynna rolniczka urodziła. Nie wszyscy internauci gratulują

rolnik szuka żony
unsplash.com / fot. Bonnie Kittle

Niestety poza gratulacjami ze strony internautów pojawiły się krytyczne słowa. Fani mieli żal do Magdaleny, że podczas bożonarodzeniowego odcinka show utrzymywała, że nie jest w ciąży. 

Magdalena z "Rolnik szuka żony" urodziła syna

O radosnym wydarzeniu poinformowano na facebookowym profilu Rolnik szuka żony TVP. Choć nie podano dokładnej daty narodzin syna Magdaleny i Kuby, to wiemy, że imię potomka rolniczej pary to Marcel.

Magdalena nie miała początkowo szczęścia w programie - po zaproszeniu trójki wybranych przez siebie kandydatów przeżyła duże rozczarowanie ich zachowaniem i planami na przyszłość. Okazało się jednak, że wśród listów znajdowała się wiadomość od Kuby, z którym szybko nawiązała bliższą znajomość. 

Magdalena podczas kręcenia kolejnych odcinków Rolnik szuka żony nie ukrywała, że to właśnie Jakub skradł jej serce.

Zapraszamy do obejrzenia naszego najnowszego materiału wideo:

[EMBED-15]

Jak się okazało, rolniczka wkrótce przeprowadziła się do swojego wybranka. Przez cały czas kobieta konsekwentnie zaprzeczała doniesieniom, jakoby była w ciąży. 

Nie tylko gratulacje

W sekcji komentarzy dostępnych pod wpisem na Facebooku można przeczytać wiele ciepłych słów i gratulacji ze strony fanów Magdaleny.

Jednak - jak to w życiu bywa - nawet w obliczu tak pozytywnej informacji nie można liczyć na jednomyślność wszystkich komentatorów.

Pojawiły się głosy mówiące, że Magdalena opanowała cudowną metodę, dzięki której jej ciąża trwała kilka miesięcy krócej niż standardowo - był to oczywiście ironiczny przytyk wobec wcześniejszych zaprzeczeń Magdy wobec plotek na temat ciąży.

Inni internauci wzięli jednak rolniczkę w obronę i podkreślili, że nie ma ona w obowiązku dzielenia się szczegółami swojego życia rodzinnego z szeroką publiką.

Również redakcja Rolnik Info przyłącza się do gratulacji dla świeżo upieczonych rodziców.

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Jeżeli c**hcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]**

Źródło: Rolnik Szuka Żony TVP / Facebook