Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Wieś > Dawid z "Rolnika" zapomniał o Martynie? Pokazał nową dziewczynę
Iwona Stachurska
Iwona Stachurska 10.03.2024 20:37

Dawid z "Rolnika" zapomniał o Martynie? Pokazał nową dziewczynę

Dawid Noweta
fot. Instagram/Dawid Noweta

Siódma edycja "Rolnik szuka żony" była bardzo emocjonująca. Wszystko za sprawą Dawida i jego trzech wybranek. Rolnik nie ukrywał emocji, kiedy pierwsza z jego potencjalnych wybranek sama opuściła program, a kolejna, która ewidentnie wpadła w oko Dawidowi, postanowiła zakończyć randkę i zrezygnować z dalszego udziału w programie. To był cios dla Dawida. Ostatnio jednak pokazał się z inna dziewczyną. To znaczy, że wyleczył się już z Martyny?

"Rolnik szuka żony". Łzy i rozpacz Dawida

Dawid Noweta to uczestnik siódmej edycji show "Rolnik szuka żony". Zapewne wielu zapamiętało tego rolnika, jako spokojnego i sympatycznego mężczyznę, który usilnie poszukiwał wybranki swego serca. 

Noweta zaprosił do swojego gospodarstwa trzy urocze kandydatki. Niestety, już po jakimś czasie jedna z nich postanowiła zrezygnować z dalszego uczestnictwa w programie. Już wtedy Dawid pokazał, że nie wstydzi się swoich łez. 

Mimo rozterek i przeżyć po odejściu jednej z jego wybranek, Dawid skupił się na Martynie, która ewidentnie mu się spodobała. Tu nastąpił niespodziewany zwrot akcji. Na randce z rolnikiem, kobieta oświadczyła, że...nie zamierza dłużej brać udziału w "Rolniku". 

Mech szpeci trawnik w ogrodzie? Możesz się go łatwo pozbyć

Martyna złamała mu serce

To doprowadziło Dawida do rozpaczy. Wówczas załamany rolnik nie widział sensu dalszego uczestnictwa w programie i sam odesłał ostatnią kandydatkę do domu. 

Dawid pojawił się jednak w finałowym odcinku "Rolnik szuka żony", gdzie oświadczył, że nie podda się bez walki. Zamierzał dalej starać się o względy Martyny, z czasem okazało się jednak, że były to słowa puszczone na wiatr. 

Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Dawid Noweta niedawno pokazał się u boku tajemniczej dziewczyny. Czy to zapowiedź nadchodzącego związku?

"Wielkopolski król parkietu" zakochany?

Jeszcze do niedawna krążyły plotki, jakoby Dawid spotykał się z Dianą Stankiewicz, kandydatką na żonę jednego z rolników w 6 edycji show. Jednak okazało się, że łączy ich wyłącznie przyjaźń. 

Minęło już 4 lata od zakończenia programu emitowanego w telewizyjnej "jedynce" i wygląda na to, że Dawid otrząsnął się z nieszczęśliwej miłości do Martyny. 

Ostatnio na Instagramie opublikował krótki filmik, na którym u jego boku zauważyć można atrakcyjną długowłosą brunetkę, która zasłania swą twarz telefonem.  Rolnik jest wyraźnie wtulony w ramiona tajemniczej wybranki a jego twarz ukazuje ogrom radości i szczęścia.