Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Wieś > Waldemar z "Rolnik szuka żony" pokazał ukochaną. To niesamowita piękność
Iwona Stachurska
Iwona Stachurska 08.05.2024 16:59

Waldemar z "Rolnik szuka żony" pokazał ukochaną. To niesamowita piękność

Waldemar Gilas
fot. Instagram/c5waldi_passion_farmer

Uczestnik dziesiątej edycji "Rolnik szuka żony" Waldemar Gilas początkowo ulokował swe uczucia w Ewie, jednak ta fascynacja trwała krótko. Widzów zaskoczył fakt, iż Waldemar zaczął spotykać się z inną kandydatką na żonę - Dorotą. Choć w sieci krążyły pogłoski o ich rozstaniu, to jednak tylko plotki, gdyż para wciąż się spotyka i publikuje wspólne zdjęcia. Ostatnio zakochani spędzili razem majówkę i pokazali cudne fotografie.

"Rolnik szuka żony". Waldemar znalazł ukochaną

Ostatnia edycja popularnego matrymonialnego show TVP1 "Rolnik szuka żony" była pełna zwrotów akcji i niespodzianek. Wszystko za sprawą Waldemara, którego obiektem westchnień początkowo była urocza Ewa. 

To zauroczenie jednak nie trwało długo, a Waldemar doszedł do wniosku, że jego serce należy do innej kandydatki zaproszonej na gospodarstwo- Doroty. Wbrew pogłoskom o rzekomym rozstaniu Waldka i Doroty, to jednak miłość tej pary kwitnie. Rolnik chętnie pokazuje w sieci, że związek na odległośc wcale nie musi oznaczać końca świata. Waldemar bowiem często przemierza 300 km, by spędzać czas z ukochaną. 
 

Tragiczny pożar chlewni. Zginęło ponad 2 tys. zwierząt

Kilometry nie są żadną przeszkodą dla zakochanych

Rolnik udowodnił już nie raz, że warto jest spędzić kilkugodzinny czas w podróży, by finalnie trzymać ukochaną w swych ramionach. Tak było właśnie podczas długiego weekendu majowego, kiedy Waldemar wyruszył na spotkanie z Dorotą aż do Szczecina. Ich wspólne zdjęcie zamieścił na InstaStories. 

Po 4h podróży wypoczynek na plaży z moim szczęściem- podpisał fotografię Waldemar

Para wybrała się na jedną ze szczecińskich plaż, by zaznać uroków majowego słońca. Wybranka serca Waldemara wygląda naprawdę zjawiskowo!
 

MicrosoftTeams-image-135-6bf6663.webp
fot. InstaStories screen/c5waldi_passion_farmer

Para niebawem zamieszka razem

Uczestnicy "Rolnik szuka żony" już wkrótce będą świętować swoją ósmą miesięcznicę związku. Waldemar pochwalił się również tym, że jego życie niebawem zmieni się o 180 stopni. 

W domu rolnika trwają już przygotowania do przeprowadzki Doroty o jej synka. Zakochani zamieszkają razem na gospodarstwie Waldka. Póki co mężczyzna robi remont, aby zapewnić ukochanej idealne warunki do życia na wsi.

Tak, rozpocząłem już przygotowania. Stare meble z pokoju dla chłopców już poszły, miejsce na nowy wystrój przygotowane. Ściany dostaną nowy kolor, a resztę ustalę z Dorotką i chłopakami - wyjawił na Instagramie Waldemar