Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Wieś > Emilka zaprezentowała znalezisko z lasu. Internauci zachwyceni
Magdalena Więckowska
Magdalena Więckowska 19.03.2022 02:42

Emilka zaprezentowała znalezisko z lasu. Internauci zachwyceni

emilka rolnicy podlasie
YouTube.com / Ranczo Laszki

Emilia Korolczuk, znana szerszej publiczności dzięki udziałowi w popularnym serialu Rolnicy. Podlasie, aktywnie relacjonuje swoje codzienne życie w mediach społecznościowych. W swoim najnowszym wpisie pochwaliła się fotografią, na której pozuje obok solidnie wyrośniętego grzyba w lesie.

Baczni obserwatorzy postów rolniczki mogą zauważyć, że Emilka przepada za grzybami - nieco wcześniej podzieliła się z fanami zdjęciem smażonej kani.

Emilka z Rolnicy. Podlasie i potężny grzyb znaleziony w lesie

Choć grzyb zaprezentowany przez Emilkę znaną z serialu Rolnicy. Podlasie być może nie jest największym okazem na całym Podlasiu, to i tak prezentuje się całkiem okazale.

Fotografię, na którym popularna rolniczka pozuje na leżąco obok grzyba, opublikowano w czwartek 2 września 2021 roku. Już po kilku godzinach wpis Emilki zyskał setki komentarzy i tysiące reakcji na Facebooku.

Nie trzeba dodawać, że sezon na grzybobranie właśnie trwa - zadeklarowani zbieracze leśnych skarbów z pewnością ucieszyli się, widząc, że również Emilka podziela tę pasję.

W poprzednich dniach gospodyni rancza w Laszkach podzieliła się z fanami inną fotografią, która spotkała się z wielkim entuzjazmem fanów. W poście na Facebooku można zobaczyć okazałą, smażoną kanię w panierce:

Wspólna pasja do grzybów

Czytając dziesiątki komentarzy na facebookowym profilu Emilii Korolczuk nie sposób nie zauważyć, że gromadzi on całkiem sporą grupę miłośników grzybów i grzybiarstwa.

Wielu fanów opublikowało w komentarzach zdjęcia swoich zbiorów z różnych miejsc w Polsce, nie szczędząc również miłych słów wobec popularnej rolniczki.

>

Nie ma cienia wątpliwości, że pasję do zbierania (lub jedzenia) grzybów podziela wielu Polaków - czy fani Emilki będą mogli spodziewać się nowego materiału wideo o tej tematyce na kanale rolniczki na YouTube.com?

Artykuły polecane przez redakcję Rolnik Info:

Jeżeli chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]

Źródło: Facebook / Ranczo Laszki Emilia Korolczuk; YouTube.com / Ranczo Laszki