Rolnicy. Podlasie - apel do fanów
Gienek i Andrzej/Facebook
Autor Aneta Wasilewska - 13 Kwietnia 2021

"Rolnicy. Podlasie": Andrzej zwrócił się do fanów. Rolnik martwi się o ojca

Emisja trzeciego sezonu "Rolnicy. Podlasie" trwa w najlepsze. Ku radości widzów, odcinki z tygodnia na tydzień wydają się coraz ciekawsze. Jednak nie brakuje w nich ważnych dla rolników kwestii. Widzowie w ostatnim odcinku mogli usłyszeć słowa Andrzeja, motywowane troską o zdrowie ojca i skierowane bezpośrednio do wszystkich, którzy odwiedzają Plutycze.

Zgodnie z zapowiedziami piątego odcinka, Gienek i Andrzej przy pomocy Jastrzęba i Jarka pracowali w lesie, szykują opał na zimę. W pewnej chwili jednak Gienek źle się poczuł. Jak można było zobaczyć, starszy rolnik wyraźnie nie miał siły, by dalej pracować. Jego syn, Andrzej szybko wywnioskował, co może powodować taki stan 66-latka.

Andrzej przed kamerami przyznał, że obawia się o zdrowie swojego ojca. W trakcie piątego odcinka "Rolnicy. Podlasie", Andrzej zwrócił uwagę na to, że wiele osób pojawia się w ich gospodarstwie, niestety wielu z nich wciąż przyjeżdża z alkoholem.

- Ja mam wielką prośbę do odwiedzających ludzi moje gospodarstwo, żeby nie przywozili alkoholu dla ojca za bardzo, no, bo on nikomu nie odmówi - zaapelował Andrzej przed kamerami.

Obrazy RolnikINFO"Jeszcze się błyszczy". Fani podarowali Gienkowi i Andrzejowi z "Rolnicy. Podlasie" nową piłęCzytaj dalej

Zapraszamy do obejrzenia naszego materiału wideo:

Lepiej przywieźć jedzenie dla zwierząt

Jak wyznał rolnik, któremu zależy na tym, żeby jego ojciec nie pił, lepiej, by odwiedzający zamiast alkoholu przywozili coś innego. Dobrym pomysłem zdaniem rolnika będą na przykład warzywa i owoce, którymi będzie można nakarmić zwierzęta.

Podczas piątego odcinka "Rolnicy. Podlasie" z Andrzejem zgodził się Jarek, który zaproponował, by odwiedzający sami karmili zwierzęta, co będzie na pewno lepsze niż picie z Gienkiem.

Apel, który pojawił się w ostatnim odcinku programu "Rolnicy. Podlasie" nie był pierwszym, który został skierowany do fanów serialu. Sam Andrzej już wielokrotnie prosił odwiedzających, by nie przyjeżdżali do Plutycz z alkoholem. Także córka Gienka, Paulina zwracała się z taką samą prośbą.

Fani popierają apel Andrzeja

Na jednej z facebookowych grup, która skupia fanów programu "Rolnicy. Podlasie" po ostatnim odcinku pojawiła się dyskusja. Widzowie przyznawali rację Andrzejowi, dla wielu niezrozumiałym jest, dlaczego mimo kolejnej prośby, odwiedzający pojawiają się w Plutyczach z alkoholem. Jeden z komentujących próbował wytłumaczyć to tradycją, zgodnie z którą nie powinno się wybierać w gości z pustymi rękami.

- Fakt goście, którzy odwiedzają ich gospodarstwo, nie powinni przywozić alkoholu, ale z drugiej strony wybierając się w goście nigdy nie powinno się iść z pustymi rękami - wskazał jeden z internautów.

Kolejna osoba zaproponowała, by zwyczajnie nie wpuszczać na teren gospodarstwa osoby, które pojawiają się z alkoholem. To jednak może być ciężkim zadaniem, jeśli jak stwierdził Andrzej, bywają dni, że odwiedza ich nawet po 100 osób.

rolnicy podlasie

Fot. Facebook

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@rolnikinfo.pl

Źródło: Facebook, Rolnicy. Podlasie

Następny artykuł