Rolnicy Podlasie - nowy odcinek
Gienek i Andrzej/Facebook
Autor Aneta Wasilewska - 28 Marca 2021

"Rolnicy. Podlasie": Niemałe zamieszanie w Plutyczach. Rolnicy nie spodziewali się podobnych trudności

Już dziś o 20:00 stacja Fokus TV wyemituje trzeci odcinek nowego sezonu "Rolnicy. Podlasie". Fani programu będą mogli dziś być świadkami trudności w Plutyczach. Jak się okazuje, Gienek i Andrzej napotkają problemy. Ciężkiej pracy nie zabraknie także u Sylwii i Karola, na szczęście rolnicy będą mogli liczyć na pomoc.

W marcu wystartowała trzecia odsłona bijącego rekordy popularności serialu "Rolnicy. Podlasie". Widzowie każdej niedzieli mogą obserwować, co nowego wydarzyło się u swoich ulubionych bohaterów. Chociaż pierwszy odcinek nie wszystkim przypadł do gustu, o czym pisaliśmy >tutaj<, widać, że z odcinka na odcinek serial "nabiera tempa". Ktoś jednak trafnie skomentował pierwszy odcinek, jako "pierwsze śliwki robaczywki".

Problemy z krową

W najnowszym odcinku Andrzej zaproponuje ojcu, by poszli przeganiać krowy. Ku zaskoczeniu rolników, sprawy się skomplikują. Jedna z krów wykorzysta nieuwagę i ucieknie. W pogoń za nią ruszą rolnicy z Plutycz. W zapowiedzi do nowego odcinka "Rolnicy. Podlasie" usłyszeć można, że ucieczka krowy nieco rozzłości Andrzeja.

- Takiej durnowatej to świat nie widział. No, żeby uciekać nie wiadomo gdzie - zdenerwuje się Andrzej.

Emilka z Emilka z "Rolnicy. Podlasie" z nietypowym ogłoszeniem. Chodzi o kozy po przejściachCzytaj dalej

Zapraszamy do obejrzenia naszego materiału wideo:

Praca wre u Sylwii i Karola

Nie mniej pracowity dzień będzie można zobaczyć w gospodarstwie Sylwii i Karola. Rolnicy, który zdecydowali się na uprawy ekologiczne, będą mogli liczyć na pomoc swoich dzieci. Jednak w gospodarstwie przyjdzie też czas na cięższe prace - obuczanie klaczy. W tych pracach pomocną dłoń wyciągną do rolników Agnieszka i Jarek, który od lat nabierali doświadczenia w pracy z końmi i wiedzą, jak niebezpieczne może być to zajęcie.

- Chwila nieuwagi może doprowadzić do tego, że zostaniemy kalekami na całe życie - uwagę na niebezpieczeństwo zwróciła Agnieszka.

Fani czekają na nowe odcinki

A widzowie, jak co tydzień czekają na nowe odcinki i komentują w sieci krótkie zapowiedzi, którymi dzieli się stacja FokusTV.

- Kto prowadzał krowy z pastwiska i na pastwisko, ten wie, co to krowy na "samowolce" - skomentował jeden z internautów zmagania Gienka i Andrzeja.

- Będzie wesoło - dodała kolejna internautka.

Poniżej zapowiedź dzisiejszego odcinka "Rolnicy. Podlasie".

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Źródło: Fokus TV/ Facebook, Youtube

Następny artykuł